DENİZLİ HABERLERİ

Defterdarlık çalışanlarından kan bağışı

DHA
30.03.2016 - 17:47Son Güncelleme :
DHA

DENİZLİ Defterdarlığı çalışanları, kan bağışının önemine dikkat çekmek ve farkındalık oluşturmak için kan bağışı kampanyası düzenledi.

Denizli Defterdarlığı ve Kızılay Denizli Kan Merkezi işbirliğiyle düzenlenen kampanyada Denizli Defterdarlığı bahçesine Kan Bağışı Çadırı kuruldu. Kampanyada ilk bağışı Denizli Defterdarı Özgür Çelik yaptı. Defterdarlık personeli sırayla kan bağışında bulundu.

Denizli Defterdarı Özgür Çelik, "Kanın kaynağı yalnızca insandır. Kanlarını gönüllü olarak bağışlayan insanlar en az üç kişinin hayatını kurtarabilmektedir. Bu amaçla, Kızılay Kan Merkezi ile işbirliği yaparak çalışanlarımızın katılımı ile kan bağışı kampanyası düzenledik. Personelimize kampanyaya gösterdikleri ilgi nedeniyle teşekkür ediyorum" dedi.

Osman Nuri BOYACI/ DENİZLİ, (DHA)

FOTOĞRAF 

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Denizli haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının Denizli ilinden Defterdarlık çalışanlarından kan bağışı hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 30 Mart 2016 tarihinde saat 17 47’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça Defterdarlık çalışanlarından kan bağışı haberi güncellenecektir.

Sayfa Başı