NEVŞEHİR HABERLERİ

Defterdar Ercoşman, Belediye Başkanı Ünver’i Ziyaret Etti

IHA
25.02.2015 - 09:27Son Güncelleme :

NEVŞEHİR İL DEFTERDARI HATİCE İŞCEN ERCOŞMAN, 26. VERGİ HAFTASI KUTLAMALARI ÇERÇEVESİNDE NEVŞEHİR BELEDİYE BAŞKANI HASAN ÜNVER’İ ZİYARET ETTİ.

IHA

Nevşehir İl Defterdarı Hatice İşcen Ercoşman, 26. Vergi Haftası kutlamaları çerçevesinde Nevşehir Belediye Başkanı Hasan Ünver’i ziyaret etti.
Nevşehir Vergi Dairesi Müdürü Mustafa Kemal Uygun,Muhasebe Müdürü Hasan Çelik,Milli Emlak Müdürü Ahmet Kurşun ve Gelir Müdür Vekili Eşref Mutlu’nun da hazır bulunduğu ziyarette Nevşehir İl Defterdarı Hatice İşcen Ercoşman, Ünver’e çiçek takdiminde bulundu.
Vergi bilincinin toplumun tüm kesimlerince etkin bir şekilde algılanması ve vergi ödemelerinin daha yaygın hale getirilmesini amaçlayan Vergi Haftası’nın bu yıl 26. kez gerçekleştirildiğini ifade eden Nevşehir Defterdarı Hatice İşcen Ercoşman, verginin toplumsal kalkınma ve ekonomik büyümedeki rolünün tüm kesimlere benimsetilmesi yönünde yoğun çaba harcandığını belirtti
Belediye Başkanı Hasan Ünver’de, Vergi Dairesi çalışanı bir babanın oğlu olduğunu belirterek, Defterdarlığın bu yöndeki çalışmalarını yakından bilen biri olarak ziyaretten büyük bir mutluluk duyduğunu belirtti ve İl Defterdarı Hatice İşcen Ercoşman ve heyete teşekkür etti.

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Nevşehir haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının Nevşehir ilinden Defterdar Ercoşman, Belediye Başkanı Ünver’i Ziyaret Etti hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 25 Şubat 2015 tarihinde saat 09 27’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça Defterdar Ercoşman, Belediye Başkanı Ünver’i Ziyaret Etti haberi güncellenecektir.

NEVŞEHİR İLÇELERİ
  NEVŞEHİR NAMAZ VAKİTLERİ
  19 Kasım 2017, Pazar
  • İmsak
   05:39
  • Guneş
   07:20
  • Öğle
   12:37
  • İkindi
   15:16
  • Akşam
   17:34
  • Yatsı
   19:03
  Diğer iller için Namaz Vakitleri »
  Sayfa Başı