Spor Haberleri

« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Defolu futbolcularımız var

Düren: “Altyapıdan yetişen İ.Kaş para kazandırmadan gitti. Serdar da aynısını yapmak üzere. Hatalı ürünler gibi, defolu oyuncularla karşılaşmaya başladık.”

Hürriyet Haber
SON GÜNCELLEME

BEŞİKTAŞ Basın Sözcüsü Mete Düren, İbrahim Kaş ve Serdar Özkan’a verdi veriştirdi. Altyapıdan yetişen futbolcuların başka takımlara giderken kulübe para kazandırmadığının altını çizen Düren, bu tip oyuncular için ’Hatalı ürün’ benzetmesini yaptı. İşte Mete Düren’in Radyospor’a açıklamaları:

‘BURSA’YI YENERİZ’

“İBRAHİM Kaş geçtiğimiz sene sözleşme yenilemeden Avrupa’ya transfer oldu, kulübümüze para kazandırmadı. Keza bu kez de aynısını Serdar Özkan yapmak üzere. Kendisine son bir teklifte bulunduk; ancak yanıt gelmedi. Ne aradı ne sordu. Para kazandırmadan gitmesi açıkçası üzüntü verici. Altyapıdan gelen oyuncuları analiz edip onlara psikolojik destek verilmesi gerek. Çünkü genelde hatalı ürün gibi, defolu oyuncularla karşılaşmaya başladık. Para, Beşiktaşlılık ruhunun önüne geçmeye başladı.

BİZ konumumuz itibarı ile 3.’lük peşindeyiz. Kazansak dahi G.Saray maçının skoru da 3.’lüğe etki yapacaktır; yani Beşiktaş’ın zaten kazanması gerekmektedir ve bu 3 puanı hak ederek alacaktır.”

Bursa’da ŞOV için geri sayım

LİGİN son haftasında sahasında oynayacağı Beşiktaş maçı Bursaspor için ayrı bir önem taşıyor. Yeşil-beyazlı taraftarlar tribün şovlarla karşılaşmaya damga vurmaya hazırlanırken, rekor denemesi için de girişim başlattıkları belirtildi.

10 bin meşaleyi aynı anda yakarak bir ilke imza atmayı planlayan Bursasporlu fanatikler, valilikten bu şov için izin istediler. Timsahlar ayrıca 600 metrekarelik dev pankart hazırlıyor. Taraftarlar pankartın içeriğini ise gizli tutuyor.

ÖTE yandan yurt dışında yaşayan Bursalı fanatiklerinde de maç için kente akın etmesi bekleniyor.


Bunları da Beğenebilirsiniz