« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Defol odamdan!

Servet Çetin, idmanda kendisiyle takışan ve daha sonra odasına gelip özür dileyen Cem Sultan’a böyle bağırdı.

Ahmet ERCANLAR
SON GÜNCELLEME

GALATASARAY, 9 Mayıs Pazartesi günü Kasımpaşa ile yapacağı maçın hazırlıklarını sürdürdü. Çalışmada Servet Çetin ile Cem Sultan arasında yaşanan gerginlik ön palana çıktı. Çift kale maçta Cem Sultan sert bir omuz darbesiyle Servet’i yere düşürünce ortalık karıştı. Çok sinirlenen Servet, genç takım arkadaşını iki kez tekmeyle yere düşürdü. Tecrübeli futbolcu, kendisine hayretle bakan antrenör Tugay Kerimoğlu’na da, “Hocam 15 yaşındaki çocuklara taviz verip tepemize çıkartıyorsunuz” dedi. Kerimoğlu da hem Servet’i hem Cem Sultan’ı, “Sakin olun” diyerek yatıştırmaya çalıştı.

Ancak, idman sonrası hırsını alamayan Servet, parmağını sallayarak sinkaflı bir küfür savurdu ve, “Seninle içeride görüşeceğiz” dedi.

 Bu arada takımdaki diğer oyuncular Cem Sultan’ın yanına giderek onu sakinleştirmeye çalıştılar. Ardından teknik direktör Bülent Ünder, genç futbolcuyla konuşup, bir büyüğü olarak Servet’ten özür dilemesini istedi.
Cem Sultan bunun üzerine Servet’in odasına gitti. Fakat, beklemediği bir tepkiyle karşılaştı. Servet yine sinkaflı bir söz söyleyip, “Defol odamdan” diye bağırdı.


Bunları da Beğenebilirsiniz