Gündem Haberleri

  Dedesine kızdı soyundu

  Hürriyet Haber
  29.05.2000 - 00:00 | Son Güncelleme:

  Torunun intikamı

  ÜNLÜ tenor Placido Domingo'nun 26 yaşındaki torunu Ivonne Armant, kendisiyle ilgilenmeyen dedesine kızdığı için Playboy Dergisi'ne çıplak poz verdi. Meksika dizileriyle ünlenen ve yakında ilk pop albümünü çıkarmaya hazırlanan Ivonne Anmant, çıplak resimleriyle birlikte yayınlanan röportajda, ‘‘Büyükbabam bana karşı o kadar ilgisiz ki, düşünün, Placido Domingo'nun dedem olduğunu öğrendiğimde 15 yaşındaydım’’ diyor.

  BABASI TERK ETTİ

  Güzel yıldızın anlattığına göre Ivonne, Placido Domingo'nun henüz 17 yaşındayken Meksikalı Anne Marie Garez'le yaptığı kısa süreli evliliğin ürünü. Domingo'nun bu evlilikten Jose adında bir oğlu dünyaya geliyor ve Jose de yıllar sonra genç yaşta evleniyor. Bu evlilikten Ivonne doğuyor, ancak Jose Domingo, genç eşiyle bebeğini terk ediyor. Annesiyle hayat mücadelesi veren Ivonne, 15 yaşına geldiğinde, dünyaca ünlü tenorun dedesi olduğunu öğreniyor. Halen Los Angeles Operası'nın direktörü olan dedesiyle temas kurmak için harekete geçiyor. Domingo, Los Angeles'te sahneye çıktığı sırada dedesini ziyaret eden Ivonne, uğradığı hayal kırıklığını şöyle anlatıyor:

  ‘‘Beni sevmesini istedim, ama hiç ilgi göstermedi. Domingo ailesinin kamuoyu önündeki görüntüsüyle gerçek yüzü çok farklı. Yetişkin bir torunu olduğunun öğrenilmesini istemedi. Hem erkek egoizmi, hem de gururu yüzünden benimle konuşmuyor. Bu durum beni çok üzüyor. Şu anda iki yabancı gibiyiz.’’

  Etiketler:
  

  EN ÇOK OKUNAN HABERLER

   Sayfa Başı