« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Dedektif Atay Aktuğ

Trabzonspor Başkanı kötü sonuçlar sonrası önce yönetimini topladı, sonra Şenol Güneş ile görüştü. Şimdi de malzemeciden, yardımcı antrenörlere, futbolculardan, profesyonel çalışanlara kadar herkesi sorguya çekecek.

Adnan SUNGUR
SON GÜNCELLEME
Tek tek görüşecek

Trabzonspor’un sezon başından beri kötü futbol oynaması, önce Şampiyonlar Ligi ön eleme 1. turunda Anorthosis’e elenmesi, sonra da ligde olumsuz bir tablo sergilemesi yönetimi ayağa kaldırdı. Trabzonspor Başkanı Atay Aktuğ önce yönetimini topladı, sonra Şenol Güneş ile görüştü. Şimdi de malzemeciden, yardımcı antrenörlere, futbolculardan, profesyonel çalışanlara kadar herkesi sorguya çekecek, sonra da neşter vuracak.

Sistem değişiyor

Bordo mavili yönetimin yeni bir önlem olarak prim sistemini de değiştirebileceği kaydedildi. Mevcut prim sisteminde derbi maçlarının galibiyetine 10’ar milyar lira, küçük maçların galibiyetine de 5’er milyar lira ödeniyor. Buna karşın ceza öngörülmüyor. Yöneticilerin, ‘Prim miktarı kadar ceza uygulamasına gidelim’ teklifine hazırlandıkları kaydedildi. Bu arada Şenol Güneş’in takımda değişikliğe gideceği belirtildi.

Kongre sesleri

Trabzonspor Olağan Mali Genel Kurulu’nun 20 Kasım-20 Aralık tarihleri arasında yönetimin belirleyeceği bir günde yapılacağı belirtilirken, takımın kötü sonuçlar almaya devam etmesi halinde yönetimin seçimsiz kongreyi, seçimli hale dönüştürebilecekleri de dile getirildi. Başkan Atay Aktuğ salı akşamı yapılacak olan yönetim kurulu toplantısına tüm yöneticileri çağırdı. Kavgalı olan yöneticilerin barıştırılacağı vurgulandı.

CANLI SKOR CEBİNDE!

Cep telefonunuza Spor Arena uygulamasını gönderelim.

SMS GÖNDERİLDİ!

Cihazınıza özel bağlantı linki sms ile gönderildi. Lütfen smslerinize bakınız.

Bunları da Beğenebilirsiniz