ŞANLIURFA HABERLERİ

DEDAŞ’tan personele performans ödülü

DHA
31.03.2016 - 14:45Son Güncelleme :
DHA

ŞANLIURFA, (DHA) – ŞANLIURFA’da, Dicle Elektrik Dağıtım A.Ş (DEDAŞ) tarafından sahada çalışan personellerin motivasyonlarını artırmak ve çalışmaya teşvik etmek amacıyla başlatılan performans değerlendirmesi uygulaması devam ediyor. Bu çerçevede Şanlıurfa İl Müdürlüğü,  gösterdikleri yüksek performans sebebiyle 9 personelini ödüllendirdi.

Dicle Elektrik Dağıtım Şanlıurfa İl Müdürlüğü’nde düzenlenen tören ile performanslarına göre ‘Ayın Altın Adamı’ olarak saha personeli Mehmet Çitkan, seçildi. Çitkan’a tam altın ödülünü İl Müdürü Osman Hondu verdi. Uygulama ile ‘Ayın Gümüş Adamı’ seçilen personeller Mustafa Baş, Yaşar Selçuk, Mustafa Doğan, Hasan Aslan, Mehmet Mat, Cuma Demir’e yarım cumhuriyet,  ‘Ayın Bronz Adamı’ seçilen Cahit Dedecan ve Mustafa Çakmaklı’ya ise çeyrek cumhuriyet altın verildi. Törende konuşan DEDAŞ İl Müdürü Hondu, çalışanların performans ve motivasyonlarını artırmak için başarılı olanları ödüllendirmeye devam edeceklerini söyledi.

FOTOĞRAFLI

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Şanlıurfa haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının Şanlıurfa ilinden DEDAŞ’tan personele performans ödülü hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 31 Mart 2016 tarihinde saat 14 45’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça DEDAŞ’tan personele performans ödülü haberi güncellenecektir.

Sayfa Başı