Teknoloji Haberleri

  Deck Heroes: Düello artık Türkçe

  Hürriyet Haber
  08.04.2016 - 07:47 | Son Güncelleme:

  IGG'nin beğenilen kart oyunu Deck Heroes: Düello'nun Türkiye açılımı pek çok etkinlikle kutlanacak.

  Castle Clash ve Clash of Lords 2 oyunları ile Türkiye’de çok geniş bir oyuncu kitlesine ulaşan IGG, şimdi de yeni bir kart oyunu ile oyuncuların karşısına çıkmaya hazırlanıyor.

  Hâlihazırda Android ve iOS platformlardındaki iki oyunu ile aylık toplam 300.000 aktif oyuncuya ulaşan IGG, bu başarısını Deck Heroes: Düello isimli kart oyunuyla pekiştirmeyi hedefliyor. Faen, Mortii, Neander ve İnsan olmak üzere 4 farklı ırka ait yüzlerce kartın olduğu oyunda heyecan dolu savaşlar, onlarca değişik zindan ve arena sizleri bekliyor. Oyunun kapsamlı içeriği, farklı tarzda güçlendirmeler yapma imkânı ve ırkların kendilerine has özellikleri ile birleşince ortaya sonsuz olasılıkta desteler yapma şansı çıkıyor.

  Deck Heroes: Düello artık Türkçe

  Deck Heroes: Düello oyuncularını açılışa özel pek çok oyun içi etkinlikle karşılayacak. Oyunun çıkışına özel olarak, oyuncular cevher alımında %30 ekstra cevher kazanacaklar. Ödemelerde oyunun resmi ödeme sponsoru olan GPay’i seçen oyuncular içinse bu bonusun miktarı %40 olacak.

  Deck Heroes: Düello artık Türkçe

  Bunun yanında ilk cevher alımında oyuncular %50 cevher bonusuna ek olarak çift cevher kazanacaklar. Ayrıca sınırlı bir süre için zindanlardan iki kat fazla ödül kazanma şansına ek olarak, 4 ve 5 yıldızlı kartları elde etmeyi kolaylaştıracak cevher etkinlikleri de oyuncuları bekliyor olacak.

  LEVEL tarafından hazırlanmıştır.

  Etiketler:
  

  EN ÇOK OKUNAN HABERLER

   Sayfa Başı