MUŞ HABERLERİ

DBP Eş Genel Başkanı Yüksek Malazgirt’te

IHA
26.10.2015 - 17:37Son Güncelleme :

DEMOKRATİK BÖLGELER PARTİSİ (DBP) EŞ GENEL BAŞKANI KAMURAN YÜKSEK, MUŞ’UN MALAZGİRT İLÇESİNDE DÜZENLENEN MİTİNGE KATILDI.

IHA

Demokratik Bölgeler Partisi (DBP) Eş Genel Başkanı Kamuran Yüksek, Muş’un Malazgirt ilçesinde düzenlenen mitinge katıldı.
DBP Malazgirt İlçe Başkanlığı önünde yapılan mitinge katılan Kamuran Yüksek, 7 Haziran’daki oy başarısının 1 Kasım’da daha fazla olması gerektiğini belirterek "7 Haziran seçimlerinde Malazgirt halkının tamamı HDP’ye destek vermişti. Ben sizden oy istemek için gelmedim, aksine size 7 Haziran seçimlerinde verdiğiniz destekten dolayı teşekkür etmek için geldim" diye konuştu.
DBP Eş Genel Başkanı Kamuran Yüksek, HDP Muş Milletvekili Ahmet Yıldırım, DBP ve HDP yöneticileri, daha sonra bir otelde köy ve mahalle muhtarlarıyla yemekte bir araya geldi.

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Muş haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının Muş ilinden DBP Eş Genel Başkanı Yüksek Malazgirt’te hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 26 Ekim 2015 tarihinde saat 17 37’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça DBP Eş Genel Başkanı Yüksek Malazgirt’te haberi güncellenecektir.

Sayfa Başı