« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Dayak yediler

İki futbolcusu ciddi şekilde sakatlanan siyah beyazlılarda, Delgado ve Nobre’nin kaşı yarıldı. Portekizlilerin sert futboluna tepki gösteren teknik direktör Ertuğrul Sağlam, tribüne çıktı.

Hürriyet Haber
SON GÜNCELLEME
BEŞİKTAŞ-Porto maçında futboldan çok sertlik ön plandaydı. Karşılaşmanın hemen başında, kafasına darbe alan Matias Delgado’nun kaşı yarıldı. Bobo, beline aldığı darbe nedeniyle hastanelik oldu. Kaburgasında ezilme olan Bobo’nun, G.Birliği maçında oynaması zora girdi.

Porto’nun sert futbolu ikinci yarıda da sürdü. Ayak bileğine peş peşe darbeler alan Nobre, karşılaşmanın 54. dakikasında bir hava topu mücadelesi sırasında rakibinin yine yerde kaldı. Kaşı yarılan golcü futbolcu, hakeme itiraz edince sarı kart gördü. Bu duruma tepki gösteren teknik direktör Ertuğrul Sağlam, Hollandalı hakem tarafından tribüne yollandı.Sert futboldan nasibini alan Serdar Kurtuluş, 70. dakikada sakatlandı ve o da Bobo gibi hastaneye kaldırıldı. 2 dakika boyunca sahada 10 kişi mücadele eden Beşiktaş’ta 72. dakikada oyuna Ali Tandoğan girdi.

Bunları da Beğenebilirsiniz