David Cameron, kırmızı kutusuyla baldızının gelin odasında

Hürriyet Haber
20 Eylül 2013 - 12:23Son Güncelleme : 20 Eylül 2013 - 12:23

Fotoğraftaki kadın, düğünden hemen önce rahatlamak için elindeki şampanya kadehiyle poz veren bir gelin. Ancak asıl mesele, arkadaki yatakta rahatça uzanan kişinin İngiltere Başbakanı David Cameron olması.

Cameron, baldızı Alice Sheffield'ın düğünü öncesinde gelin odasına sızmayı başarmış, bununla da kalmayıp bir güzel yatağa uzanmış. Başbakan'ın hemen yanındaki kırmızı kutu ise, en az kendisi kadar meşhur olan, geçtiğimiz günlerde trende unuttuğu 'o kutu' olabilir.

Söz konusu fotoğrafı paylaşan ise gelinin ve Cameron'ın eşi Samantha Cameron'ın kız kardeşi olan Emily Sheffield. Kız kardeşinin düğünü vesilesiyle fotoğraf paylaşım platformu Instagram'a koyduğu bu fotoğraf, binlerce kişi tarafından görüldü. Nedimelik görevlerine odaklanmış olan Sheffield fotoğrafta Başbakan'ın arka planda kırmızı çantası ve çıplak ayaklarıyla kestirmekte olduğunun göründüğünü fark etmedi. Arkadaşlarının uyarısı sonrasında fotoğrafı hemen silen Sheffield yine de fotoğrafın binlerce kez paylaşılmasına engel olamadı.

Alice Sheffield'ın düğünü bundan iki hafta önce gerçekleşti. Söz konusu fotoğrafın da İngiltere Başbakanı David Cameron'ın Rusya'nın St Petersburg kentindeki G20 zirvesinden hemen sonra çekilmiş olabileceği düşünülüyor.

David Cameron, kırmızı kutusuyla baldızının gelin odasında

Etiketler:


    EN ÇOK OKUNANLAR

      Sayfa Başı