"Gökhan Kimsesizcan" hakkında bilgiler ve tüm köşe yazıları Hürriyet Yazarlar sayfasında. "Gökhan Kimsesizcan" yazısı yayınlandığında hemen haberiniz olması için Hürriyet'i takip edin.
Gökhan Kimsesizcan

Davetler aynı güne denk gelince

Beymen’in patronu Cem Boyner ile Bilgün Dereli, üç çocukları olmasına rağmen evliliklerini bitirmiş, boşanmanın ardından Cem Bey Ümit Boyner’le, Bilgün Hanım da Mehmet Dereli ile evlenmişti.

Cem Boyner’in sahibi olduğu Network ile Bilgün Dereli’nin B Point adlı markasının yeni koleksiyonları, önceki gün tanıtıldı. Lansmanlar aynı güne denk gelince, eski çiftin çocukları ve dostları iki davet arasında mekik dokudu. Ayşe ve Emine Boyner, önce annelerinin Akmerkez’deki davetine, ardından da babalarının ev sahipliği yaptığı Binbirdirek Sarnıcı’ndaki defileye gitti. Günün en çok konuşulan konusu ise Bilgün Dereli’nin davetine Ümit Boyner’in de katılmasıydı. Öğrendiğim kadarıyla Bilgün Hanım, eski eşiyle evlenen Ümit Hanım’a bir kolye hediye etmiş, o da bu jesti karşılıksız bırakmayıp kolyeyi hemen boynuna takmış.

Üçüncü albüm

İstanbul eğlence dünyasının popüler adreslerinden 360istanbul, albüm yelpazesine bir yenisini daha ekledi. Daha önce “The Sound of 360” ve “Innovations in Dance” albümlerini yayınlayan mekân, şimdi de “360istanbul Lounging” adlı albümü müzikseverlerin beğenisine sundu. “360istanbul Lounging”, müzik marketlerdeki yerini aldı.

‘Kartanesi’ Ağa’nın oldu

Uludağ’a yaptığı yatırımlarla adından söz ettiren Ali Ağaoğlu, Uludağ 2. Gelişim Bölgesi’nde bulunan Kartanesi Hotel’i de satın aldı. Kartanesi, Murat Aslan’ın sahibi olduğu Aslan Gümrükleme’ye 42 milyon dolara mâl olmuştu. Ancak otelin satış fiyatı, gizlilik anlaşması nedeniyle açıklanmadı. 185 oda, 396 yatak kapasitesi bulunan otel, aynı zamanda 120 araçlık kapalı otoparka sahip.

Nurettin Hasburger

İş hayatından çok yaşadığı aşklarla gündeme gelen Nurettin Hasman, yeme-içme sektörüne el attı. Daha önce tekstil makineleri ithalatı yapan Hasman, fastfood işine girdi. Ünlü işadamı, “Mugy’s Burger” adını verdiği markasıyla Ukrayna ve Abhazya Cumhuriyeti’nde tam 100 şube açacakmış.

Sınırsız eğlence

Asmalımescit’teki Kokosh by Asmalı Meyhane, konuklarına doyasıya eğlence ve limitsiz lezzet vaat ediyor. Mekânda cuma ve cumartesileri sahneye çıkan Cumhur Demir & Cumhur Cemaat Orkestrası da etkileyici şovuyla gecelere renk katıyor.

Leyla ile Mecnun

Dört ay önce Su Entertainment Group bünyesinde hizmete giren İstanbul Nomads’ın 10 kişilik dans ekibi, yeni bir gösteri hazırladı. “Leyla ile Mecnun” adlı gösteri, mekâna gelen misafirlere eğlenceli dakikalar yaşatıyor.

Lezzet durağı

Altı yıldır Küçükyalı sahilinde hizmet veren Foça Balık Restoran, profesyonel ekibi, usta aşçıları ve şık dekorasyonuyla vazgeçilmez lezzet durakları arasına girdi. Bahçe içinde yer alan üç katlı mekânın mönüsünde sadece balık çeşitleri değil, diğer deniz mahsulleri ve mezeler de var.
X