« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Daum'un aklı Almanya'da

Fenerbahçe Teknik Direktörü, hayallerini süsleyen Alman Milli Takımı’nın başına geçmesi teklif edilirse şu yanıtı vereceğini söyledi: "Tabii ki: Evet, evet, evet ve bir kez daha evet."

Hürriyet Haber
SON GÜNCELLEME
FENERBAHÇE Teknik Direktörü Christoph Daum, kendisine Alman milli takımı teknik direktörlüğü için teklif gelmesi durumunda bunu reddetmeyeceğini belirterek şöyle dedi: "Zaten daha önce Alman milli takım teknik direktörüydüm. Tabii ki: Evet, evet, evet ve bir kez daha evet." Daum, "GQ" adlı Alman dergisindeki röportajında Alman Milli Takımı’nın, Dünya Kupası’nda kötü sonuçlar alması durumunda yeni bir teknik direktör arayışına girebileceğini kaydederek "Ottmar Hitzfeld, Lothar Matthaeus ya da Jogi Löw gibi isimler teknik direktörlük için aday olabilir. Halk, beni de isteyebilir" diye konuştu.

Cesaretim var

Daum
dünkü maç sonrası ise konuyla ilgili, "Röportajda bana ’Milli Takım antrenörlüğünü düşünür müsünüz?’ diye soruldu, ’Evet’ dedim. Çünkü ben o göreve getirilmiştim ama bazı tatsız olaylar nedeniyle devam edemedim. O röportajda, böyle bir cesaretim olduğunu söyledim. Soru, ’Cesaretiniz var mı?’ şeklindeydi, ben de ’Var’ yanıtı verdim. Biri, ’Türkiye Milli Takımı’nı çalıştırır mısın?’ dese, ’Evet, o cesaretim var’ derim" yorumunu yaptı.

Bunları da Beğenebilirsiniz
İlişkili Haberler