« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Daum'a sert eleştiri

Fenerbahçe’nin eski yönetim kurulu üyesi Selim Soydan, kupa finalindeki mağlubiyetin şampiyonluk şansını da zora soktuğunu söyledi.

Hürriyet Haber
SON GÜNCELLEME

Radyospor’da Özgür Sancar’la Haber Özel Programı’nda açıklama yapan Soydan, eleştiri oklarını Daum ve Guzia’ya yöneltti.

Fenerbahçe’nin her hâlükârda Daum’dan kurtulması gerektiğini belirten Selim Soydan, Alman teknik adama seslenerek “Sen maçtan sonra ağlayacağına takımına iyi top oynat. İyi hazırla!” dedi.

Takım arkadaşlarının Guiza’ya kesinlikle inanmadığını belirten Soydan, “Bırakan forvetleri, Guiza’nın yerinde hangi mevkiinin futbolcusu oynarsa oynasın daha faydalı olur” şeklinde konuştu.

KÖTÜ FUTBOLUN SORUMLUSU DAUM’DUR

Kupa finali nedeniyle Ankaragücü maçı normalden daha zor geçecek. Fenerbahçe’nin kötü oynamasındaki en büyük neden Daum’dur. Guiza’da neden ısrar ediyor, anlamıyorum. Guiza’nın yerine bırakın Semih, Gökhan Ünal gibi forvetleri kim oynarsa oynasın ondan daha başarılı olur.

FUTBOLCULAR GUIZA’YA INANMIYOR

Takım arkadaşları Guiza’ya kesinlikle inanmıyor. Her attığı top geri dönüyor. Hiçbir topu tutamıyor. Şut atamıyor. Artık Guiza’ya sabır gösterilmemeli...

“SEN AĞLAYACAĞINA İYİ FUTBOL OYNAT!”

Daum, hiçbir şekilde takımın moralini düzeltemez.Yapamaz. Zaten psikolojik dinamikleri iyi kullanan bir teknik adam olsa kupa finalinde böyle hatalar yapmaz. Olmayacak hatalar yaptı. Bir de maçtan sonra ağlıyor. Sen ağlayacağına takımına iyi top oynat. İyi hazırla…

TARAFTAR DA DAUM’U SEVMİYOR

Hiçbir futbol adamı Fenerbahçe’nin kadrosu iyi değil diyemez; ama kaç maç iyi oynadı Fenerbahçe? Fenerbahçe takımının çok iyi oynaması gerekiyor; çünkü elinde böyle bir malzeme var; ama bunu kullanacak teknik direktör yok.

Fenerbahçe’nin her halükârda Daum’dan kurtulması gerekir. Taraftar da sevmiyor Daum’u neden sevmiyor. Fenerbahçe’yi Fenerbahçe gibi oynatamadığı için taraftarlar Daum’u sevmiyor.


Bunları da Beğenebilirsiniz
İlişkili Haberler