« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Daum: Yarışta iki takım kaldık

F.Bahçe Teknik Direktörü, Alman SİD ajansına ‘2 puan farka ve sadece üç maç kalmış olmasına rağmen, ‘Bu şampiyonluğu elimizden artık alamazlar’ demek için erken’ dedi. Daum, Yıldıray’ın G.Saray’a transferinin de imkansız olduğunu söyledi.

Hürriyet Haber
SON GÜNCELLEME
2 takım kaldık

Fenerbahçe Teknik Direktörü Christoph Daum, Alman spor ajansı SİD’e yaptığı açıklamada, ‘Yarışta iki takım kaldık’ derken, sezon başından bu yana gösterdikleri performansla ‘Küçük bir mucizeye’ imza attıklarını belirtti. Henüz şampiyon olmadıklarını söyleyen tecrübeli teknik direktör, ‘Oyuncularım mutlak kazanma hırsını sahaya yansıttılar’ dedi.

Konuşmak için erken

Takımının kaybetme korkusunu Beşiktaş maçında bir kenara bıraktığını belirten Daum, ‘İki puan farka ve sadece üç maç kalmış olmasına rağmen, ‘Bu şampiyonluğu elimizden artık alamazlar’ demek için erken’ diye konuştu. Bu arada önümüzdeki yılı da düşünen Daum şöyle devam etti: ‘Şampiyon olursak, Şampiyonlar Ligi’ne doğrudan katılacağız.

Gelmek istemiyor

Bunun için mutlaka gücümüze güç katmamız ve iyi transferler yapmamız gerekir.’
Galatarasaray’ın da transfer etmek istediği Yıldıray Baştürk konusundaki bir soruyu da Daum, ‘Ben gerçi kendisiyle doğrudan konuşmadım. Ama ben, Yıldıray’ın Türkiye’ye gelmek istemediğini duydum. Bu transfere ben ‘imkansız’ gözüyle bakıyorum’ diyerek yanıtladı.

Bunları da Beğenebilirsiniz