« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Daum varsa ben yokum

Fenerbahçe’deki geleceği belirsiz olan Semih Şentürk, kulüple probleminin olmadığını belirterek, “Benim sıkıntım forma giyememek. Daum kalırsa yine oynayamayacağım bir gerçek” dedi.

Hürriyet Haber
SON GÜNCELLEME

F.BAHÇE’de, teknik direktör Christoph Daum ile ilgili tartışmalara, kulüpteki geleceği belirsiz olan Semih Şentürk de katıldı. Golcü futbolcu, Daum’un kalması halinde takımdan kesin olarak ayrılacağını söyledi.
Lig TV’ye açıklamalarda bulunan Semih, “Benim Fenerbahçe’de yöneticilerle en ufak bir problemim yok. Ancak şu an teknik direktör sorununun çözülmesini bekliyorum. Benim sıkıntım forma giyememek. Eğer oynayamazsam problem yaşarım. Gelecek sezon Daum kaldığı taktirde yine uzun süre oynayamayacağım bir gerçek. Daum’un ayrılması halinde Fenerbahçe’de kalmayı isterim” dedi.
1 yıl daha sözleşmem var
Semih, transferi ile ilgili söylentilere de değinerek, “Fenerbahçe ile 1 yıl daha sözleşmem var. Galatasaray ve Beşiktaş ile görüşmem olmadı. Sadece Ajax ile bir temasım oldu, onlara da, ‘Kulübümde çok mutluyum, ama düşündüğüm şeyler olmazsa sizinle yeniden görüşebilirim’ dedim” ifadesini kullandı.


Bunları da Beğenebilirsiniz