« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Daum Tuncay'ı istiyor

Fenerbahçe'nin tecrübeli hocası Daum devre arasında takviye istiyor. İstediği takviye ise eski bir dost.

Hürriyet Haber
SON GÜNCELLEME

Tuncay Şanlı/ Foto Galeri

Fener’in hocası Daum yönetimden devre arasında iki takviye istedi, “Tuncay’ı da ikna edin” önerisini yaptı

Daum’un, Fenerbahçe’nin kadrosunu devre arasında güçlendirmek için yönetime başvurduğu belirlendi. Alman teknik adamın, sol açık ve forvete iki takviye talep ettiği belirlenirken, Tuncay’ın da istediği bildirildi. Alman basınında yer alan haberlere göre Daum yönetimle görüşmelerinde “Tuncay takımı zor anlarda hırsıyla ateşleyen bir oyuncuydu. Bize kazandırdıklarını hepimiz biliyoruz. Şimdi Stoke City’de mutsuz. İkna edebilirseniz devre arasında kadroya katalım” dedi. Haberlerde Alman hocanın, sol açık ve forvet için bir yerli ve bir yabancı istediği, menajerlerin önerdiği yıldızlar arasında seçim yapacağı ileri sürüldü.

GUİZA VE KAZIM GİDİCİ

Başkan Yıldırım, formsuzluklarına disiplinsizliklerini de ekleyen ikiliyi, Daum’un raporu ile devre arasında gönderecek... Güiza’ya ayrıca 20 bin dolar ceza verilecek

Fener’in, Güiza ve Kazım ile devre arasında yollarını ayırmasına kesin gözüyle bakılıyor. Twente maçında oyundan alınınca yerine giren Semih’in elini sıkmayan, yardımcı antrenör Koch’un da elini tokatlayan Güiza sabırları taşırdı. Kazım ise kaybedilen Kasımpaşa maçından sonra sabaha kadar eğlenip, eğlenceden dönerken kaza yaparak tepki çekmişti. Başkan Aziz Yıldırım’ın, Daum’dan da rapor alarak, bu iki futbolcuyu göndermeyi düşündüğü, ikili için gelen teklifleri değerlendirip elden çıkarmayı planladığı öğrenildi. Bu arada Daum’un, Twente maçında protestolarına kızdığı Güiza’ya 20 bin dolar para cezası kesilmesi için rapor vereceği belirtildi.

ESKİŞEHİR'E DİKKAT

Daum, dünkü idman öncesi yarım saatlik bir toplantı yaptığı futbolcularını Eskişehir maçı için uyardı. Alman hoca “Twente maçında şanslıydık. İki topları direkten döndü. Çok pozisyon verdik. Eskişehir maçında aynı pozisyonları vermemeliyiz, yanarız” dedi. Twente maçının adamı tüm takım seçildi. Koch, Kazım dahil tüm oyuncuların isimlerini söyledi ve alkışlandı.

CANLI SKOR CEBİNDE!

Cep telefonunuza Spor Arena uygulamasını gönderelim.

SMS GÖNDERİLDİ!

Cihazınıza özel bağlantı linki sms ile gönderildi. Lütfen smslerinize bakınız.