« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Daum 'telafi' istedi

Fenerbahçe Teknik Direktörü Christoph Daum futbolcularından, Kayserispor maçında alınan 1-1'lik beraberliğin telafisini istedi.

A.A.
SON GÜNCELLEME

Alman teknik adam, bu sabahki antrenman öncesinde futbolcularıyla saha içinde yaptığı toplantıda, “Üzüntü de sevinç de en fazla 24 saat sürmelidir” prensibi bulunduğunu ifade ederek, “Perşembe günü oynayacağımız bir Avrupa Kupası maçı var. Sizden çok çalışıp önümüzdeki ilk maçta dün aldığımız sonucu telafi etmenizi istiyorum” dediği bildirildi.

Fenerbahçe Kulübü'nün internet sitesindeki antrenman haberinde yer alan ifadelerine göre Alman teknik adam, şunları kaydetti:
“Geçen haftaki sonucu alan da, bu haftaki sonucu alan da aynı ekipti. Bu nedenle daha çok çalışmalıyız. Benim bir prensibim var: Üzüntü de, sevinç de en fazla 24 saat sürmelidir. Önümüzde, perşembe günü oynayacağımız bir Avrupa maçı var. Sizden çok çalışıp, önümüzdeki ilk maçta dün aldığımız sonucu telafi etmenizi istiyorum. Şunu unutmayın, ne olursa olsun kendimiz göstermeli, kendi gücümüzü ortaya koymalıyız.”

 


Bunları da Beğenebilirsiniz