« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Daum sahip çıkmalıydı

Seks skandalına adı karışan Dos Santos, Daum’un Bild gazetesine bu olayı doğrulamasına üzüldüklerini söyledi. Brezilyalı futbolcu, “Daum’un ‘Fenerbahçe’de böyle bir şeyin olması imkansız’ demesini beklerdik” dedi.

Hürriyet Haber
SON GÜNCELLEME
FENERBAHÇE’de, geçtiğimiz günlerde ortaya çıkan seks skandalına adı karışan Andre Dos Santos, teknik direktör Christoph Daum’un bu olayı Alman Bild gazetesine doğrulamasının kendilerini çok üzdüğünü söyledi.

En büyük iftira

Ülkesinde yayımlanan Diario Catarinense gazetesine konuşan Brezilyalı, “Daum, seks skandalı iddiasını doğrulayınca şoka girdik. Ondan, ‘Fenerbahçe’de böyle bir şeyin olması imkansız’ demesini beklerdik, ama demedi. Her şey Kazım’ın ailesi, ben ve eşimin Kasımpaşa maçından sonra birlikte yemek yemesiyle başladı. O gece eve bile güçlükle gittik. Olaylar kartopu gibi büyüyor. Olaylar büyüdükçe de bizlere zarar veriyor” dedi.

Dos Santos’un eşi Suelem de gazeteye, “Bu tür olumsuz haberler hepimizi çok üzdü. Bu, bir insana atılacak en büyük iftira” açıklamasını yaptı.

Öte yandan Lig TV, Fenerbahçe’nin Avusturya’nın Salzburg takımında oynayan Kamerunlu orta saha oyuncusu Somen Tchoyi’yi takibe aldığını iddia etti.

A2 derbisi 0-0 bittti

Fenerbahçe ile Galatasaray A2 takımlarının dün Florya Metin Oktay Tesisleri’nde oynadığı lig maçı 0-0 bitti.

Bunları da Beğenebilirsiniz