Spor Daum iki ay istedi
Paylaş
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
  0
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Daum iki ay istedi

YEREL HABERLER DAUM İKİ AY İSTEDİ

Alman teknik direktör oynanan iki hazırlık maçında takımının antrenman eksiği olduğunu açıklarken, "60 gün içinde kondisyon ve teknik yönünden hazır bir Kartal ortaya çıkacak. Çalışmalarımız bu yönde" dedi

LİBEROSUZ OYUN

Beşiktaş yeni sezon hazırlıklarına non stop sürdürürken, teknik direktör Christoph Daum takımının 2 ay içinde hazır olacağını söyledi. Almanya'da çalışmalarını sürdüren ve iki hazırlık maçını farklı kazanarak göz dolduran siyah beyazlılarda teknik patron, sürekli yeni sistem üzerinde durdu. Özellikle 3-5-2 ve 4-4-2'yi denedi, liberosuz oyunu tercih etti.

YENİ SİSTEMLER

Beşiktaş'ın yeni sistemlerle oynayacağını ve dünyada çağır açacağını ifade eden Daum, elindeki kadronun buna çok müsait olduğunu açıkladı. Tecrübeli çalıştırıcı, "Az parayla genç ve dinamik bir kadro kurduk. Bu takım 2 ay içinde hazır olacak. Bütün çalışma programımız bu yönde. Şu ana kadar çalışmalarda bir sapma yok. Maça göre sistem değiştireceğiz" dedi.

YENİLER KAYNAŞTI

Christoph Daum, yeni transferler Veit, İlhan, Tümer, Stavrum ve Necat'ın takıma iyi uyum sağladığını belirtirken, şöyle konuştu: "Yapılan iki hazırlık maçında takımın antrenman eksiği var. Çok çalışarak bunu ortadan kaldıracağız. Yeni sezona teknik ve kondisyonu eksiksiz bir Beşiktaş olarak sahaya çıkacağız."

RUDI VÖLLER'E YARDIM SÖZÜ

Beşiktaş Teknik Direktörü Christoph Daum, bir yandan Beşiktaş'ın önümüzdeki yıl başarısı için ter dökerken, bir yandan da Almanya Milli Takım'ından gelen "yardım" teklifini kabul etti. Almanya Milli Takım Teknik Direktörü Rudi Völler, dün Daum ile buluşarak, hazırladığı program ve sistem için yardım istedi. Daum, Völler'e Almanya'da top koşturan genç futbolcular hakkında ve Almanya Milli Takımı'nın yeni oyun sistemi hakkında hazırladığı raporu meslektaşına verdi.

Yorumları Göster
Yorumları Gizle