Spor Haberleri

« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Daum-Hoeness küskünlüğü sürüyor

Alman Milli Takım kaptanı Michael Ballack'ın 2008 Temmuz ayındaki düğününde birbirleriyle tokalaşan Bayern Münih menajeri Uli Hoeness ile Fenerbahçe'nin teknik direktörü Christoph Daum'un hala küskünlüklerinin sürdüğü ortaya çıktı.

İSA DEVECEKEN - FRANKFURT / DHA
SON GÜNCELLEME

Alman Spor Kanalı SKY'da konuşan Bayern Münih'in ünlü menajeri Hoeness, "Aramızda geçen tüm olaylara rağmen Daum ile barışmaktan yanaydım. Fakat ailem, 'Bize karşı böyle davrananan bir kişiye karşı bunu yapamazsın' diyerek karşı çıktı. Ailemin kararını uygulayıp, sadece elimi uzatıp, tokalaştım. Hepsi bu kadar" dedi.

Daum'un ise Hoeness'in sözlerine karşılık vermeyeceği belirtilerek, "Benim için olay kapanmıştır. Ben kendisine barışmak için elimi uzattım ve tokalaştım. Ben küskün değilim" dediği kaydedildi.

DAUM'UN MİLLİ TAKIMA GEÇMESİNİ ÖNLEMİŞTİ

Daum ile kavgalı olduğu bilinen Hoeness, yıllar önce Daum'un kokain kullandığını kamuoyuna duyuran kişi olmuş ve Daum'un Alman Milli Futbol Takım Antrenörü olmasının önüne geçmişti. Bayern Münih menajeri Uli Hoeness, "Christoph Daum, megalomanlığa olağanüstü derecede eğilimi olan bir kişi" açıklamasını yaparak aralarındaki husumeti derinleştirmişti. Daum ise o zaman, "Her şeye rağmen Uli Hoeness, Bayern Münih'in bu seviyeye çıkmasında üstün bir rolü vardır. Bayern'e ve Alman futboluna çok şeyler vermiştir. Onu kutluyorum" yanıtı vermişti.


Bunları da Beğenebilirsiniz
İlişkili Haberler