« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Daum hırslandırır

Zor karakterli olarak gösterilen Fransız yıldızın, Türkiye'de yeni bir sayfa açtığına dikkat çeken İtalyan dergisi, genç yıldızın, ‘Avrupa’nın gözde bir Türk takımında oynamanın gururunu taşıyorum’ sözlerine de yer verdi.

Reha ERUS / ROMA
SON GÜNCELLEME
İtalya'nın ünlü futbol dergisi Guerin Sportivo, Fenerbahçe'nin yeni transferi Nicolas Anelka'ya geniş yer ayırdı. Real Madrid'in Brezilyalı yıldızı Ronaldo'nun alternatifi olarak gösterilen Anelka'nın Türkiye'de yeni bir sayfa açtığına dikkat çeken dergi, PSG, Arsenal, Real Madrid, Liverpool ve Manchester City'den sonra Fenerbahçe'ye gelen Fransız oyuncunun sözlerine yer verdi. Anelka’nın ağzından ‘Avrupa’nın gözde bir Türk takımında oynamanın gururunu taşıyorum’ ifadesinin kullanıldığı dergide ‘Zor karakterli’ Fransız oyuncunun tekrar milli takımına seçilmek için uğraş vereceği yazıldı.

UEFA Kupası'nda Real Zaragoza ile oynanacak olan maç öncesinde Anelka'nın sarı lacivertli takım için büyük koz olduğu vurgulanırken, Alman Teknik Direktör Christoph Daum’un da Türkiye’ye ayak basan Fransız starı yönlendirmekte hünerini göstermesi gerektiği belirtildi. Real Madrid ve PSG'de fiyaskolu günler geçiren Anelka'nın Türkiye'de Daum ile birlikte hırslanarak başarılı olabileceği de ifade edildi.

CANLI SKOR CEBİNDE!

Cep telefonunuza Spor Arena uygulamasını gönderelim.

SMS GÖNDERİLDİ!

Cihazınıza özel bağlantı linki sms ile gönderildi. Lütfen smslerinize bakınız.

Bunları da Beğenebilirsiniz
İlişkili Haberler