« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Daum hiçbir yere gidemez

Köln, Beşiktaş'ın teknik direktörüne teklif götürdü. Daum, ‘‘Çağrılırsam Köln'ü kurtarırım’’ derken başkan Serdar Bilgili, ‘‘Hiçbir yere gidemez’’ dedi.

İsmail ER - Hasan AYCI
SON GÜNCELLEME
BİZE VERİN

Beşiktaş Kulübü Başkanı Serdar Bilgili, Daum'a transfer teklifinde bulunan Almanya'nın Köln Kulübü'nün başkanına rest çekti. Bilgili, kendisini telefonla arayıp, ‘‘Daum'u bize verin’’ diyen Köln'ün başkanına, ‘‘Kongreden galip çıksam da kaybetsem de fark etmez. Daum'u bırakmayacağız. Kendisiyle 3 yıllık daha sözleşme yapacağız’’ şeklinde karşılık verdi.

BİR BAVULUM ORADA

Bilgili, Daum'u bırakmayacaklarını açıklarken Alman hoca, ‘‘Beni çağırırlarsa Köln'ü kurtarırım’’ dedi. Daum, WDR'ye şunları söyledi: ‘‘Köln takımı, kentin önemli ve vazgeçilmez bir parçasıdır. Ben bu takımla büyüdüm. Benim bir bavulum hala olara duruyor. Bir Kölnlü olarak Köln'e destek vermek bir görevdir. Beşiktaş takımı ile olan sözleşmem engel olmaz.’’

İSTEYENİ ÇOK

Teknik Direktör Daum, dün başkan Serdar Bilgili ve asbaşkan Yıldırım Demirören'le bir görüşme yaparak, ‘‘Beni Almanya'da 2, İtalya ve İspanya'dan birer takım istiyor. Fakat Beşiktaş taraftarlarına zafer kazandırmak istiyorum. Beşiktaş beni bırakmadığı sürece ayrılmam. Çünkü bana en zor günümde Beşiktaş sahip çıktı’’ dedi.

CANLI SKOR CEBİNDE!

Cep telefonunuza Spor Arena uygulamasını gönderelim.

SMS GÖNDERİLDİ!

Cihazınıza özel bağlantı linki sms ile gönderildi. Lütfen smslerinize bakınız.

Bunları da Beğenebilirsiniz
İlişkili Haberler