« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Daum: G.Saray beni yanlış anladı

Fenerbahçe Teknik Direktörü, ‘Sportif açıdan Galatasaray ile bir rekabet içindeyiz. Bu rekabetin dostane ilişkileri bozmaması gerekir’ diye konuştu.

Mikail PELİT
SON GÜNCELLEME
FENERBAHÇE Teknik Direktörü Christoph Daum, Almanya’daki açıklamalarının G.Saray tarafından yanlış anlaşıldığını söyledi. Daum, ‘Türkiye’de gördüğüm her şey olumlu. Kulüplerle dostane ilişkiler içinde olmayı amaçladığımı söyledim. Ama G.Saray ile ilişkilerin her zaman böyle olma olasılığının olmadığını ifade ettim. Amacım, bütün kulüplere karşı dostane yaklaşım içinde olmaktır. G.Saray ile de böyle olmak zorunda. Sportif açıdan G.Saray ile bir rekabet içindeyiz. Bu rekabetin dostane ilişkileri bozmaması gerekir’ dedi.

Daum, maça damgasını vuran Mehmet Yozgatlı’yı ilk 11’de sahaya sürmesiyle ilgili de ‘Mehmet’in antreman performansı çok iyi. Ayrıca bir hazırlık maçı da olsa, hafta içi Maltepe’ye karşı çok etkili oynamıştı. Takım içinde bir rekabet var. Oyuncuların işi hocanın işini zorlaştırmak olmalı. Mehmet de hakkı olarak takımdaki yerini aldı. Mehmet anlık da olsa, rakibin boşluğunu değerlendirip maçın adamı olmayı başardı. Günlük ekmeğimizi kazandığımız ligimize dönüşü çabuk sağlamayı bildik. Defans yapan rakiplere karşı hızlı oynamakta zorlanıyoruz, ama Malatya gibi üzerimize gelen rakiplerimize karşı daha hızlı oynayabiliyoruz’ yorumu yaptı.

Milan ve PSV galip

MİLAN İtalya Ligi’nde konuk ettiği Palermo’yu Gattuso ve İnzaghi’nin golleriyle 2-1 yendi. Hollanda Ligi lideri PSV ise Ajax’a Simons’un penaltı golüyle 1-0 üstünlük sağladı.

CANLI SKOR CEBİNDE!

Cep telefonunuza Spor Arena uygulamasını gönderelim.

SMS GÖNDERİLDİ!

Cihazınıza özel bağlantı linki sms ile gönderildi. Lütfen smslerinize bakınız.

Bunları da Beğenebilirsiniz
İlişkili Haberler