« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Daum evleniyor

Evlilik kararı alan F.Bahçe'nin başarılı çalıştırıcısının düğününü Çırağan Sarayı'nda yapmayı düşündüğü öğrenildi. Christoph Daum'un, ‘‘Düğün ne zaman olacak’’ sorusuna henüz kesin bir yanıt vermediği bildirildi.

İsmail EREL/FRANKFURT
SON GÜNCELLEME
Beklenen karar

F.Bahçe'nin teknik direktörü Christoph Daum, hayat arkadaşı Angelika Camm ile evlenmeye karar verdi. Eski karısından boşandıktan sonra evlilik kararı veren Daum'un, düğününü ise İstanbul'da Çırağan Sarayı'nda yapmayı düşündüğü öğrenildi. Daum'un yakın çevresinden elde edilen bilgiye göre ünlü teknik adam, ‘‘Angelika ile evlenmeyi düşünüyoruz. Bu düğünü de Çırağan Sarayı'nda yapmak istiyoruz’’ dediği ortaya çıktı.

Türk toplumu

Christoph Daum'un Türk vatandaşlığına geçmek istemesinin ardında da evlilik planının yattığı bildirilirken, Daum'un evlenme kararında Türk toplumunun evli olmayan çiftlere bakış açısının önemli rolü olduğu belirtildi. Daum'un, ‘‘Ben buraya uyum sağlamak istiyorum. Bu yüzden benim ve ailemin düzende olması gerekir. Türkiye'de evli olan çiftlere itibar ortada’’ dediği bildiriliyor.

Özel sözleşme

Eski karısından resmen boşanan Daum'un, daha önce yaşadığı tatsız olayları yaşamamak için avukatlarını görevlendirdiği ortaya çıktı. Ünlü hocanın evlilik sözleşmesini hazırlatırken, boşanmaları halinde Camm'a tüm servetini kaptırmamaya dikkat ettiği kaydediliyor. Alman avukatların sözleşmeyi önümüzdeki günlerde bitirecekleri ileri sürüldü. Daum'un, ‘‘Düğün ne zaman’’ sorularına henüz kesin bir yanıt vermediği bildiriliyor.

Kararım kalpten

Bu arada Christoph Daum'
un Hürriyet'teki açıklamalarından sonra ünlü hocayla görüşen Bild, ‘‘Daum Türk oluyor’’ başlıklı haberinde şöyle dedi: ‘‘Bu konuyu çok düşündüm. Şimdi zamanı geldi. Türk pasaportu için müracaat edeceğim. Bu kalpten gelen bir karar. Türkiye bana, özellikle de çok zor zamanlarımda, her zaman büyük dostluk göstermiştir. Almanya'daki Türkler için de bir sinyal vermek istedim.’’

CANLI SKOR CEBİNDE!

Cep telefonunuza Spor Arena uygulamasını gönderelim.

SMS GÖNDERİLDİ!

Cihazınıza özel bağlantı linki sms ile gönderildi. Lütfen smslerinize bakınız.

Bunları da Beğenebilirsiniz