« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Daum çok zor günler geçiriyor

Almanya Birinci Futbol Ligi'nin (Bundesliga) ikinci devresinde Eintracht Frankfurt'un başına kurtarıcı olarak getirilen Christoph Daum'un, Frankfurt'un 2. lige düşmesinin ardından zor günler yaşadığı belirtiliyor.

Temel ELCİVAN/DUİSBURG, (DHA)
SON GÜNCELLEME

Almanya'nın Bild gazetesi, internet sitesinde yer verdiği bir haberinde, Daum'un zor günler yaşadığını yazdı. Daum'un önceki gece yarısı Frankfurt'ta kaldığı otelden ayrılarak eşi Angelica'nın yanına geldiğini belirten Bild, "Bu gidiş Bundesliga'dan tamamen bir kopuş mu olacak" yorumunu yaptı.

Bild ayrıca, kariyerinde ilk kez ligden düşmenin Daum'un uykularını kaçırdığını ve kendisine acı çektirdiğini iddia etti.

Frankfurt'ta görevde bulunduğu süre içinde oynanan yedi maçtan sadece üç beraberlik elde edebilen ve galibiyet yüzü göremeyen Daum'un hedef adam olduğunu yazan Bild, 57 yaşındaki teknik adam ile Frankfurt yetkililerin bugün bir araya gelerek durum değerlendirmesi yapacaklarını belirtti.

Daum'un, "Görevim boyunca Frankfurt'a 24 saatimi verdim. Herşeyi hemen kafandan atmak kolay değil" şeklindeki sözlerine yer veren gazete, kulüpte Daum'u istemeyenlerin, isteyenlerden daha fazla olduğunu da belirtti.


Bunları da Beğenebilirsiniz