KOCAELİ HABERLERİ

Darıca Ehl-i Beyt Derneği Başkan Karabacak’a Ziyaret

IHA
28.10.2015 - 13:13Son Güncelleme :

DARICA CAFERİ VE EHLİBEYT DERNEĞİ BAŞKANI VE YÖNETİMİ, DARICA BELEDİYE BAŞKANI ŞÜKRÜ KARABACAK'I ZİYARET ETTİ.

IHA

Caferi ve Ehlibeyt Derneği Başkanı Kemal Utar ile yöneticileri, Darıca Belediye Başkanı Şükrü Karabacak’ı makamında ziyaret etti.
Caferi ve Ehlibeyt Derneği Başkanı Kemal Utar ve yönetimi derneklerine verdiği katkı ve desteklerden dolayı Darıca Belediye Başkanı Şükrü Karabacak’a teşekkür ziyareti gerçekleştirdiler.
Ziyaretten dolayı misafirlerine teşekkür eden Darıca Belediye Başkanı Şükrü Karabacak, “Türküyle,Kürdüyle, Caferisi, Alevisi, Sünnisiyle 78 milyon hep birlikte Türkiyeyiz. Hepimiz bu vatan toprağında binlerce yıldır birlikte yaşadık ve yaşamaya devam edeceğiz.Farklılıklar bizim zenginliğimizdir.Acımız da aynı ,mutluluğumuzda aynı.Hz. Hüseyin ve aile efradının katledilmesi, Müslümanım diyen her insanın acısıdır.Toplumun aynası olan siz dernek yönetimlerinin çalışmalarına destek verdik bundan sonra da destek vermeye devam edeceğiz” dedi.

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Kocaeli haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının Kocaeli ilinden Darıca Ehl-i Beyt Derneği Başkan Karabacak’a Ziyaret hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 28 Ekim 2015 tarihinde saat 13 13’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça Darıca Ehl-i Beyt Derneği Başkan Karabacak’a Ziyaret haberi güncellenecektir.

Sayfa Başı