« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Dany Nounkeu: Her işi yaparım

Yeni G.Saraylı Dany sadece stoper olmadığını söyledi.Sağ bek ve ön libero olarak da oynayabildiğini söyleyen Dany, “Hızlı bir savunmacıyım. Bunu da Fransa’da atletizm ile uğraşmaya borçluyum” dedi.

Adem KABAYEL/WÖRGL
SON GÜNCELLEME

G.SARAY’ın Gaziantep’den transferi Dany, şampiyon bir takıma gelmenin beklenilerin yüksekliği nedeniyle zorluk yaratacağını belirterek, “Kaliteli bir kadroya girebilmek içi sıkı rekabet yaşayacağız. Ama bu takıma olumlu yansıyacak” dedi.

Kamerunlu futbolcu, Avusturya kampında soruları yanıtlarken şöyle konuştu:

“Fatih Hoca’nın beni istemesi çok önemli. Kendisine teşekkür ediyorum. Ancak transferimde kolaylık sağladığı için Gaziantepspor’a da teşekkür borçluyum. Trabzonspor da beni istedi ancak önerdikleri para kulübüm tarafından uygun görülmedi.”

Rigobert Song’a danıştım ve geldim

“Takımda stoper olarak 4 oyuncu var. Rekabet zorlu olacak. Bu arada ben sağ bek ve ön libero olarak da oynayabiliyorum. Hızım en önemli avantajlarımdan biri. Fransa’da henüz genç iken atletizm yapmam süratli olmamda büyük rol oynadı.”
Vatandaşım Song ile transfer öncesi konuştum. Galatasaray’ın büyük bir kulüp ve büyük bir fırsat olduğunu söyledi. Sözünü dinledim. Türkiye’deki 3. sezonumda bu sıçrayışı yapmak güzel..”

Assaidi askıda

UZUN süredir transferi gündemde olan Oussama Assaidi Fatih Terim’in gönülsüzlüğü nedeniyle askıda tutuluyor. Tecrübeli hocanın, kapsamlı bir değerlendirme yaptıktan sonra karar vereceği öğrenildi. Hollanda basınında ise,, Faslı oyuncudan vazgeçildiği  iddia edildi.

Mali tablo açıklandı

TEMMUZ ayı Divan Kurulu toplantısı dün Galatasaray Lisesi’nde yapıldı. Başkan Yardımcısı Refik Arkan, toplam borç-alacak farkının 269,3 milyon dolar olduğunu aktarırken vergi öncesi konsolide karın 39,2 milyon lira olduğunu belirtti.


Bunları da Beğenebilirsiniz