Gündem Haberleri

  Danışman atışması: Kraldan çok kralcı

  Hürriyet Haber
  02.08.2012 - 09:04 | Son Güncelleme:

  Cumhurbaşkanı Gül'ün danışmanı Ahmet Sever'in ''Gül'ün ikinci kez adaylığının bazı AK Partililer tarafından engellenmek istenmesi Cumhurbaşkanı'nı üzdü'' açıklamalarına Başbakan Erdoğan'ın başdanışmanı Yalçın Akdoğan'dan yanıt geldi.

  Cumhurbaşkanı Gül'ün danışmanı Ahmet Sever'in açıklamalarına bir yorum da Başbakan Erdoğan'ın danışmanından geldi. CNN TÜRK'te yayınlanan Ankara Günlüğü programında Hande Fırat ve Enver Aysever'in sorularını yanıtlayan AK Parti Genel Başkan Danışmanı ve Ankara Milletvekili Yalçın Akdoğan, "Ahmet Sever'in Cumhurbaşkanı ile ilişkisinin ne düzeyde olduğunu bilmiyorum ama bazı danışmanlar kraldan çok kralcı olabiliyor, durumdan vazife çıkarabiliyor" dedi.

  'ULAKLAR ÜZERİNDEN MESAJ VERMEZLER'

  Milliyet Gazetesi'nden Serpil Çevikcan'a da konuşan Akdoğan, her iki ismin de medya üzerinden mesaj vermek gibi bir yolu seçmesinin söz konusu olamayacağını da vurgularken, “Ne bunu yaparlar ne de ulaklar üzerinden toplumun algısı önünde böyle bir mesaj vermek isterler. Bu iki ismin de böyle birşeye ihtiyacı olmaz, olamaz. Onun için, bu konu üzerinden yapılan açıklamalar, tartışmalar sadece ortamı daha çok gerer'' sözlerini kullandı.

  Danışman atışması: Kraldan çok kralcı
  'BAZI AK PARTİLİLER GÜL'Ü ÜZDÜ' 'JEST YAPMA SIRASI GÜL'DE' İŞTE GÜL'Ü KIRAN AK PARTİLİLER

  Etiketler:
  

  EN ÇOK OKUNAN HABERLER

   Sayfa Başı