Spor Haberleri

« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Daniel Güiza’ya anlamlı ödül

İspanya’nın spor gazetesi Marca’nın, "Pichichi, Miguel Munoz ve Guruceta" ödülleri bugün sahibini bulacak. Güiza ödülü Iker Casillas, Manuel Pellegrini ve Megia Davila ile birlikte paylaşacak.

Hürriyet Haber
SON GÜNCELLEME
GEÇEN yıl İspanya’da Mallorca’da attığı 27 golle (hiç penaltı atmadı) Gol Kralı olarak tüm dikketleri üzerine çeken Dainel Güiza’ya ülkesinden anlamlı bir ödül bugün verilecek.

Sarı lacivertli forma altında 3 gol atan, çalışkanlığıyla sarı lacivertli taraftarların beğenisini kazanan Okçu, İspanya’nın spor gazetesi Marca’nın ödülünü alacak. "Pichichi, Miguel Munoz ve Guruceta" ödüllerinin bugün Madrid Ritz Oteli’nde yapılacak bir törenle sahiplerine verileceği, Güiza’nın Iker Casillas, Manuel Pellegrini ve Megia Davila, ayrıca ikinci ligden Yordi, Carlos Sanchez, Manuel Preciado ve Perez Lima gibi oyuncularla bu ödülü paylaşacağı belirtildi. Yıldız futbolcunun Kayserispor yenilgisi sonrası bu ödülün kendisine moral verdiği belirtilirken, milli maçlarda alacağı dakikalarla da İstanbul’a daha keyifli geleceği açıklandı. Güiza’nın şok yenilgi sonrası yakınlarına özellikle taraftarları üzdükleri için keyfinin kaçtığını söylediği öğrenildi.

Bunları da Beğenebilirsiniz