Damat-Tween İsviçre'de ikinci mağazasını açtı

Hürriyet Haber
30 Mart 1999 - 00:00Son Güncelleme : 30 Mart 1999 - 00:01

Damat-Tween, İsviçre'de ikinci mağazasını da açtı. İsviçre basınının büyük ilgi gösterdiği mağazanın açılışına Damat-Tween'in reklamlarında da rol alan dünyaca ünlü manken Marcos Schenkenberg de katıldı.

Damat-Tween'in İsviçre'deki ikinci mağazası dünyaca ünlü top model Marcos Schenkenberg'in de katıldığı törenle Luzern kentinde açıldı. Daha önce Boss, H&M, Joop gibi dünyaca ünlü markalar için podyuma çıkan Marcus Schenkenberg, mağazanın açılışı için bir günlüğüne Lurzen'e geldi.

Damat ve Tween markalarının üreticisi Orka Yönetim Kurulu Başkanı Süleyman Orakçıoğlu, 4 Mart günü açılan mağazayla ilgili olarak, ''Bu mağaza İsviçre'ye sadece hazır giyimi değil mağazacılıkta yeni bir konsepti de getirdi. Bir yıl sonra İsviçre'deki üçüncü mağazamızı Zürih'de açacağız'' dedi.

ÖRNEK MAĞAZA

Lurzen'deki Damat-Tween mağazası kent girişinde, alış veriş merkezlerinin yoğun olarak bulunduğu Mühlenplatz caddesinde yeralıyor. Lurzen aynı zamanda Avrupalı turistlerin de rağbet ettikleri kışlık bir turizm merkezi. Orka Group mağazada, ‘‘Erkekler için moda’’ sloganı ile, Damat markası ile klasik giyinenlere, Tween markası ile de genç giyim sevenlere hitap edecek. Orka'nın Lurzen mağazasının bayiliğini alan Nicole Plazzer de İsviçre'nin ünlü mankenlerinden biri.

Bu nedenle açılışına top model Marcos Schenkenberg'in yaptığı ve yine eski bir manken tarafından yönetilecek mağaza İsviçre basınında da büyük ilgi gördü. Bu arada İsviçre basınında yeralan haberlerde ünlü manken Marcos Schenkenberg'in bir günlüğüne sadece Damat-Tween mağazasının açılışı için geldiği ve mağazanın İsviçre'de en iyi iç dekorasyona sahip mağaza olduğu belirtildi. Mağazanın sahibi Nicol Plazzer de Orka ile işbirliği yapmasının nedenini, ''Damat ve Tween tanınan kolleksiyonlardan oluşuyor. Kravattan, ayakkabıya kadar hem farklı bir sitili hem de yüksek kaliteyi getirmiş olduk. '' şeklinde açıkladı.

Etiketler:


    EN ÇOK OKUNANLAR

      Sayfa Başı