Türkiye'nin en iyi köşe yazarları en güzel köşe yazıları ile Hürriyet'te! Usta yazarlar ve gündemi değerlendiren köşe yazılarını takip edin.

Damat’ın sahibinden evlilik planları

Geçtiğimiz yıl eşinden boşanan Damat-Tween’in sahibi Süleyman Orakçıoğlu, 24 haber kanalında haber sipikerliği yapan sevgilisi Ahu Tanrıkulu ile bir yıldır flört ediyor.

İkiliye geçtiğimiz gece, Ortaköy’deki Anjelique’te rastladım. Gece kulübünü el ele terk eden Orakçıoğlu ve Tanrıkulu’nun evlilik planları yaptıkları konuşuluyor.

Diyet kola ve sigara

Bu yaz sezonuna damgasını vuran İzmir’in gözde tatil merkezlerinden Alaçatı, İstanbul sosyetesinin ünlü isimlerini konuk etmeye devam ediyor. Modacı Esin Maraşlıoğlu’nın kızı Melisa Mızraklı da Alaçatı’nda tatil yapan isimler arasında. Mızraklı, güneşlenirken diyet kola ve sigara içti.

Bodrum’a geldiler

Arzu-Ali Dürüst çifti de tatil için Bodrum’u tercih etti. Dürüstler, Türkbükü koyuna demirledikleri yatlarında vakit geçiriyorlar. Dostlarıyla buluşmak için botlarıyla sahile inen Dürüst çifti, gece eğlencelerinde görünmemeyi tercih ediyor.

Ahu Hanım’ın tekne keyfi

Hotel Les Ottomans’ın sahibi Ahu Aysal, geçtiğimiz gece Kuruçeşme Arena’daki konseri izlemeye teknesiyle geldi. Leman Sam ve kızlarının birlikte verdikleri konseri izlemek için konser alanının birkaç metre ötesindeki otelinin önünden kaldırdığı Les Ottomans adlı teknesine arkadaşı Besim Kazado’yu da alarak Kuruçeşme Arena’ya gelen Aysal, gecenin en neşeli ismiydi...

Nostaljik gece

Jose Feliciano, geçtiğimiz hafta sonu Bodrum Antik Tiyatro’da konser verdi. İstanbul’da Kuruçeşme Arena’da verdiği konseri izleyemeyen Zafer Kozanoğlu, Banu Akçal ve Meral Yazıcı, Bodrum’a gelen ünlü gitaristin konserini kaçırmadı. Üç kadın, Feliciano’nun şarkıları ile genç kızlık anılarını tazelediler.

Divan’da düğün

Fatoş-Ertuğrul Hataylı’nın kızı ekonomist Hatice Hataylı, önceki gece Bodrum’da evlendi. Türkbükü Divan Palmira Oteli’nde yaklaşık 2 yıldır birlikte olduğu ve Londra’da bankacılık yapan Fahir Han’la hayatını birleştiren Hatice Hataylı’nın mutluluğu gözlerinden okunuyordu. Gelin ve damat nikah töreninin yapılacağı Divan Oteli’nin iskelesine botla geldi. Havuz başına kurulan yemek masalarına numara yerine Antalya, İstanbul, New York ve Davos gibi dünyanın en güzel şehirlerinin isimleri verildi.
Göltürkbükü Belediye Başkanı Halil İbrahim Kaynar’ın kıydığı nikahta gelinin şahitliğini Ragıp Kota ve Sevim Pehlivanlı, damadın şahitliğini ise Ayten Özütuna ve Fenerbahçe Spor Kulübü eski başkanlarından Ali Şen yaptı. Hataylı’nın gelinliği Vakko, Fahir Han’ın damatlığı ise Sarar imzasını taşıyordu. Yeni evli çift düğün sonrası tekne ile Yunanistan adalarında tura çıktı.

Parmak arası terlikli reklamcı

Serdar Erener, geçtiğimiz gece Ortaköy Zuma’da yemekteydi. Serdar Bey, sevgilisi Nil Karaibrahimgil ve aile dostlarıyla birlikte gittiği restoran çıkışı komando desenli bermuda şortu ve parmak arası terlikleriyle dikkat çekti.

X

YAZARIN DİĞER YAZILARI