Dünya Haberleri

  Dalgalı saç, tek omuzlu tuvalet

  Hürriyet Haber
  21.05.2010 - 00:00 | Son Güncelleme:

  ABD Başkanı Barack Obama önceki gün göreve geldiğinde bu yana ikinci kez Beyaz Saray’da bir devlet adamı şerefine resmi davet verdi.

  Gecekulübü havasında düzenlenen davette ABD’nin Latin Amerika’daki en büyük destekçilerinden Meksika’nın devlet başkanı Felipe Calderon, eşinin yanı sıra 200’ü aşkın davetli ağırlandı. Davetsiz misafir skandalının yaşanmaması için konuklar tek tek kontrol edildi. Meksika-ABD karışımı menünün sunulduğu, şarkıcı Beyonce’nın sahne aldığı geceye aktris Whoopi Goldberg, Eva Longoria, komedyen George Lopez, dünyanın en zengin ismi Carlos Slim gibi isimler katıldı. Davette konuklar şıklık yarışına girerken first lady Michelle Obama Amerikalı tasarımcı Peter Soronen imzalı tek kollu mavi elbisesisiyle beğeni topladı. Düz fönü tercih eden Bayan Obama, bu kez dalgalı saçlarıyla da ilgi çekti./images/100/0x0/55ea1f97f018fbb8f86ca862

  KONUK
  Meksika Başkanı’nın eşi Margarita Zavala ile bir ilkokulu ziyaret eden first lady Michelle Obama, bir çocuğun kaçak göçmenlerle ilgili sorusu üzerine zor durumda kaldı. Soru-cevap bölümünde elini kaldıran bir öğrenci, “Annem, Obama’nın kağıtsız herkesi yollayacağını söylüyor. Annemin kağıtları yok” dedi.
  Etiketler:
  

  EN ÇOK OKUNAN HABERLER

   Sayfa Başı