Gündem Haberleri

GÜNDEM

  Dakikası 10 yeni kuruşa konuşma fırsatı

  hurriyet.com.tr
  28 Ekim 2005 - 15:11Son Güncelleme : 28 Ekim 2005 - 15:11

  Doğan Telekom, Ramazan Bayramı’nı da kapsayan 1-14 Kasım tarihleri arasında, Türkiye’den şehirlerarası, uluslararası ve cep telefonlarına doğru arama yapmayı sağlayan AraKart International arama kartlarının tarifelerinde özel bir indirim uyguluyor.

  Kampanya süresince, çok sayıda ülke ve şehir indirimli tarifelerle aranabilecek. Bu aramalarda, dakika başına sadece 10 Yeni Kuruş (100.000 TL), yani 2 kontör ödenecek. Üstelik, daha önce AraKart International arama kartı satın almış olan kullanıcılar da bu kampanyadan yararlanabilecek.

  Doğan Telekom’un bayram nedeniyle başlattığı bu indirim kampanyasını, gelecek dönemde başka kampanyalar da izleyecek.

  Dakikada 10 Yeni Kuruş’a uluslararası arama yapılabilecek ülkeler:

  Almanya, ABD, Danimarka, Fransa, Hollanda, İngiltere, İspanya, İsveç, İsviçre, İtalya, Kanada’ daki sabit bir telefona doğru yapılacak aramalar

  Dakikada 10 Yeni Kuruş’a şehirlerarası arama yapılabilecek iller:

  İstanbul, Ankara, İzmir, Bursa, Erzurum, Muğla, Antalya, Adana, Diyarbakır, Samsun, Trabzon illeri arasında sabit bir telefona doğru yapılacak aramalar

  AraKart International, “AraKart” logosunun yer aldığı tüm satış noktalarından, www.arakart.com.tr adresinden veya 0212 478 0 272 numaralı 7/24 AraKart Müşteri İletişim Merkezi’nden satın alınabiliyor.

  Ayrıca www.arakart.com.tr’den kontör sayısı, görüşme detayları ve tarife bilgilerine de ulaşılabiliyor. Aynı adresten ya da AraKart Müşteri İletişim Merkezi’nden yeniden kontör yüklemesi yapılabiliyor veya kullanıcının farklı kartlardaki kontörleri tek bir kartta toplanabiliyor.

  Etiketler:
  

   EN ÇOK OKUNANLAR

    Sayfa Başı