BİTLİS HABERLERİ

Daka Bitlis Yatırım Destek Ofisi Güroymak Esnafıyla Buluştu

IHA
26.02.2015 - 09:21Son Güncelleme :

DOĞU ANADOLU KALKINMA AJANSI (DAKA) BİTLİS YATIRIM DESTEK OFİSİ, GÜROYMAK ESNAFIYLA BULUŞTU.

IHA

Doğu Anadolu Kalkınma Ajansı (DAKA) Bitlis Yatırım Destek Ofisi, Güroymak esnafıyla buluştu.
Bitlis’in Güroymak Esnaf ve Sanatkârlar Odası’nın ev sahipliğinde, esnaf ve girişimcilerin kamu destekleriyle ilgili bilgilendirilmeleri amacıyla bilgilendirme toplantısı düzenlendi. Güroymak Kaymakamı Çağlayan Kaya’nın açılış konuşmasıyla başlayan toplantıya, Bitlis Çalışma ve İş Kurumu İl Müdürü Alaattin Aslan, KOSGEB Müdürü Fatih Kaya, Gıda Tarım ve Hayvancılık İl Müdür Yardımcısı Bayram Baran, Doğu Anadolu Kalkınma Ajansı (DAKA) Bitlis Yatırım Destek Ofisi İl Koordinatörü Yunus Ertan ve Uzman Kerem Akın katıldı.
Başta Güroymak ESOB üyeleri olmak üzere bütün KOBİ temsilcilerinin yoğun ilgi gösterdiği toplantıda Yunus Ertan ve diğer kurum temsilcileri tarafından girişimci ve yatırımcılara yönelik desteklerle ilgili sunumlar yapıldı. Ayrıca, ajansın şimdiye kadar Bitlis’te desteklediği projeler, proje konuları, Bitlis ve Güroymak’ta gerçekleşen toplam yatırım tutarı ile Doğu Anadolu Kalkınma Ajansı’nın genel işleyişi ve 2015 yılında ilan edilmesi planlanan Mali Destek Programları ile ilgili bilgilendirme yapıldı. Katılımcılar ilçede ihtiyaç duyulan temel hususlar ile ilgili görüşlerini kurum temsilcilerine iletti. Bunların yanında mevcut destek konu, tür ve tutarlarıyla ilgili görüş alışverişinde bulunuldu.
Sunumlardan sonra toplantı, katılımcıların sorunarı ve muhtemel çözüm önerileriyle devam edip sona erdi.

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Bitlis haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının Bitlis ilinden Daka Bitlis Yatırım Destek Ofisi Güroymak Esnafıyla Buluştu hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 26 Şubat 2015 tarihinde saat 09 21’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça Daka Bitlis Yatırım Destek Ofisi Güroymak Esnafıyla Buluştu haberi güncellenecektir.

BİTLİS NAMAZ VAKİTLERİ

15 Aralık 2017, Cuma
 • İmsak
  05:30
 • Guneş
  07:15
 • Öğle
  12:18
 • İkindi
  14:45
 • Akşam
  17:00
 • Yatsı
  18:33
Sayfa Başı