« Hürriyet.com.tr
MENÜ

"Daha yolun başındayız"

Pınar Karşıyaka Başantrenörü Hakan Demir, Beko Basketbol Ligi play-off çeyrek final serisi ilk maçında Efes Pilsen karşısında aldıkları yenilgiye ilişkin, “Seride 1-0 gerideyiz ama daha serinin başındayız” dedi.

A.A.
SON GÜNCELLEME
Demir, maçtan sonra düzenlenen basın toplantısında, play-offlara Efes Pilsen gibi bir takıma karşı deplasmanda başlamanın zor olduğunu belirterek, “İlk yarıda yaptığımız top kayıpları sonrasında yediğimiz 20 sayı civarında hızlı hücum sayısı var. Maçın özeti, yediğimiz hızlı hücum sayıları” dedi.

İkinci maçta hatalarını düzelteceklerini vurgulayan Hakan Demir, “Amacımız seriyi İzmir'e taşıyabilmek. Dolayısıyla ikinci maçta, yaptığımız hataları en aza indirip, sonuna kadar içinde olacağımız bir maç oynayacağız. Seride 1-0 gerideyiz, ama daha serinin başındayız” diye konuştu.

Pınar Karşıyakalı oyuncu Alper Saruhan da maça savunmada istedikleri gibi başlayamadıklarına değinerek, “Çok fazla hızlı hücum sayısı yedik. Bunlar da bizim direncimizi kırdı. Daha hiçbir şey bitmiş değil. Cuma günkü maça mental olarak iyi hazırlanırsak, buradan bir galibiyetle gitmek bizim için çok önemli olacak” ifadelerini kullandı.

Bunları da Beğenebilirsiniz
İlişkili Haberler