Gündem Haberleri

  Daha Yaklaş

  Hürriyet Haber
  01.03.2005 - 13:38 | Son Güncelleme:

  Kamera arkasında, sinema dünyasının emektar yönetmenlerinden Mike Nichols...Oyuncu kadrosunda da Julia Roberts, Natalie Portman, Clive Owen ve Jude Law gibi son dönemin ünlü yıldızları. Daha Yaklaş (Closer) sadece bu isimlerle bile ilgi uyandıran bir yapım. Patrick Marber'in senaryosunu yazdığı film, kadın- erkek ilişkilerine farklı bir bakış açısı getiriyor. Tesadüfen başlayan aşklar ve aldatma ile alt- üst olan hayatlar.. .
  (4 Mart'ta sinemalarda)

  FİLMİN KONUSU

  Gazeteci Dan'in asıl hedefi ünlü bir yazar olmaktır. Ama, hayatını kazanmak için ölen kişilerin ardından yazı yazmak zorundadır.  Günün birinde Alice ile tanışır ve genç kadın Dan'in ilham perisi haline gelir.

  Alice'in ilginç yaşam öyküsünden yola çıkarak yazdığı kitabın kapak fotoğraflarını çektirmek için gittiği fotoğrafçıda Anna adlı bir başka kadına aşık olur Dan. Anna yeni boşanmıştır ve Dan'le ilgilenmeyip onun sayesinde tanıştığı doktor Larry ile evlenir.

  Ama aşk söz dinlemez. Dan ile Anna duygularına gem vuramayıp birlikte oldukları insanları aldatırlar.  Bu olay ortaya çıktığında her iki çiftin de yaşamı alt üst olur.

  FİLMİN KÜNYESİ
  Yönetmen: Mike Nichols
  Senaryo: Patrick Marber
  Oyuncular: Julia Roberts, Jude Law, Natalie Portman, Clive Owen

  Etiketler:
  

  EN ÇOK OKUNAN HABERLER

   Sayfa Başı