« Hürriyet.com.tr
MENÜ

"Daha kolay kazanmalıydık"

Beko Basketbol Ligi'nde Beşiktaş Cola Turka'yı uzatmaya giden maçta 85-83'lük sonuçla yenen Efes Pilsen'de, genel menajer Engin Özerhun, rakiplerinin sakat oyuncuları nedeniyle karşılaşmada eksik şekilde mücadele ettiğini kaydederek, “Daha kolay kazanmamız gerekirdi” dedi.

A.A.
SON GÜNCELLEME
Engin Özerhun, Beşiktaş Cola Turka karşılaşmasının zorlu geçtiğini belirtti. Takımın maça iyi başlamasına karşın bunu sürdüremediğini kaydeden Özerhun, “Özellikle savunmada yaptığımız hatalar belirleyici oldu. Fark çok yukarılara çıktı. Maçın son 5 dakikasında çok iyi mücadele ettik ve dengeyi yakaladık. Uzatmada her şey takımın o anki becerilerine bağlıdır. Elimize geçen fırsatları iyi değerlendirip karşılaşmayı kazandık. Eksik Beşiktaş Cola Turka karşısında daha kolay kazanmamız gerekiyordu. Zor oldu” dedi.

Yürürlüğe 1 yıl içinde girecek spor kulüpleri ve takımların isim ve tanıtımlarında alkollü içki markalarını çağrıştıran isim, logo, amblem ve işaretlerin kullanımını yasaklayan maddenin de yer aldığı Tütün Mamulleri ve Alkollü İçkilerin Satışına ve Sunumuna İlişkin Usul ve Esaslar Hakkındaki Yönetmeliğin değerlendirildiğini kaydeden Özerhun, “Kulüpte bu konu değerlendiriliyor. Değerlendirmenin ardından bir açıklama yapılacak” dedi.

Özerhun, oyuncuların da alınacak kararı herkes gibi beklediğini dile getirdi.

Bunları da Beğenebilirsiniz