« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Daha iyi duruma geleceğiz

Türkiye Kadınlar Basketbol Ligi'nde, Panküp Kayseri Şekerspor'a sahasında yenilen Mersin Büyükşehir Belediyesi'nde, antrenör Zafer Kalaycıoğlu, “Oyuncuların biraz daha zamana ihtiyacı var, gittikçe daha iyi olacağız” dedi.

A.A.
SON GÜNCELLEME
Antrenör Kalaycıoğlu, yaptığı açıklamada, kendileri açısından önem taşıyan karşılaşmada Panküp Kayseri Şekerspor'a özellikle son periyotta sergiledikleri kötü oyun nedeniyle 52-51 yenildiklerini söyledi.

Rakipleri karşısında oyunun genelinde etkili olduklarını, ancak son iki dakikada oyundan kopunca mağlubiyetin kaçınılmaz olduğunu ifade eden Kalaycıoğlu, şöyle konuştu:

“Hatta üçüncü periyotta ezici bir üstünlük sağladık. Ama bunu maçın sonlarına yayamadık. Maçın son 2-3 dakikasını oynamamış olsaydık güzel şeyler söyleyebilirdik. Ama maalesef gerçekler var. Henüz bu oyuncular A milli takım seviyesinde değil. Bunları Türk basketboluna kazandırmak bizim görevimiz ve bunu onlara verdiğimiz imkanlarla yerine getirmeye çalışıyoruz. Oyuncuların biraz zamana ihtiyacı var, gittikçe daha iyi olacağız.”

Bunları da Beğenebilirsiniz
İlişkili Haberler