Daha iyi bir yaşam çok yakında...

Hürriyet Haber
15.09.2015 - 09:08 | Son Güncelleme:

Türkiye’nin lider konumdaki taahhüt şirketlerinden Makyol İnşaat’ın, yarım asırlık deneyimiyle oluşturduğu Makyol Yaşam Beylikdüzü Projesi’nin teslimine çok az kaldı. Konumu ve mimarisiyle içinde yer almak isteyeceğiniz bu proje size sadece konut ya da dükkan seçenekleri sunmakla kalmıyor. Makyol İnşaat deneyimiyle ileriye yönelik iyi bir yatırım ve yüksek değerli bir yaşam sözü veriyor. Tüm ayrıntıları düşünülmüş bir projede yer almak, sürdürülebilir bir ortak hayat avantajını da beraberinde getiriyor. Konuklarımıza dünya standartlarında rahat bir yaşam sürmenin keyfini yaşatıyor.

Daha iyi bir yaşam çok yakında...Konumuyla yaşamınızı kolaylaştırıyor.
İstanbul’da trafik sıkıntısını yaşamadan, hatta hiç otomobil kullanmadan ulaşmak istediğiniz her yere kolayca varacak, günlük hayatınızın keyifli bir yaşama dönüştüğünü göreceksiniz. Makyol Yaşam Beylikdüzü, büyük marketler ve hastanelerin tam karşısındaki merkezi yerleşimiyle şimdiden yaşamınızı kolaylaştırma sözü veriyor.

Yaşamın kendisi bu Meydan’da!
Makyol Yaşam Beylikdüzü projesinin kalbinde yer alan ve bölgede benzeri olmayan açık hava sosyal yaşam ve alışveriş konsepti Makyol Meydan, Beylikdüzü’nde alışkanlıkları değiştiriyor. Açık havada alışverişten, kuru temizleme ve kuaföre kadar birçok ihtiyaç bu Meydan’da birleşiyor. Hoş kafeleri ve mağazaları ile ailesiyle keyifli vakit geçirmek isteyenlere açık havada rahatça alışveriş yapma imkanı sunuyor.

Sade Tasarımlar, Modern Daireler…
Makyol Yaşam Beylikdüzü, 3+1, 2+1, 1+1 daire seçenekleriyle size ve ailenize, mutluluğunuzu dostlarınızla paylaşacağınız huzurlu ve tam donanımlı bir yaşam sunuyor. Çocuklu aileler için hayatı kolaylaştıran çözümleriyle sizlere eşlik ediyor. Aydınlık ferah ve konforlu salonlar, fonksiyonel mutfaklar ve çok daha fazla detayla sizi pratik bir yaşama davet ediyor.

Detaylı bilgi için tıklayın.

İlandır.Etiketler:
    Sayfa Başı