Kitap Sanat Haberleri

KİTAP SANAT

  Daha fazla kitap daha fazla sanat daha fazla hayat...

  Hürriyet Haber
  05.10.2017 - 18:28 | Son Güncelleme:

  3 Şubat 2017 tarihinde yayın hayatına başlayan Türkiye'nin haftalık tek kitap sanat dergisi Hürriyet Kitap Sanat bu cuma 36'ncı sayısıyla okurlarıyla buluşuyor...

  Yayın hayatına 3 Şubat 2017'de başlayan, Hürriyet gazetesinin haftalık kitap sanat dergisi Hürriyet Kitap Sanat bu cuma 36'ncı kez okuyucuyla buluşuyor. Yayın hayatına başladığı günden beri Türkiye'nin sanat gündeminin nabzını tutan dergi, edebiyat, plastik sanatlar, güncel sanat, tiyatro, sinema, klasik müzik, caz ve alternatif müzik alanındaki özel haber ve söyleşileriyle her cuma okuyucuyla buluşuyor.
  Sanat ve kitabın buluşma noktası olan Hürriyet Kitap Sanat'ın bu haftaki kapak konusu ise milyonlarca polisiye-gerilim edebiyatı tutkununun nefesini tutarak beklediği, son Dan Brown romanı 'Başlangıç' (Origin). Dan Brown'ın "Nereden geldik? Nereye gidiyoruz?" sorusunu sorduğu heyecan dolu romanını, kitabı ilk okuyanlardan biri olan Hürriyet yazarı Ertuğrul Özkök değerlendirdi. 


  Bu hafta ayrıca çağdaş Türk edebiyatının önemli isimlerinden Mario Levi de Kitap Sanat'ın konuğu. Levi, son romanı 'Yanlış Tercihler Mahallesi'ni Efnan Atmaca'ya anlattı. 
  Sanat sayfalarında, bu yıl kapılarını 18'inci kez açan İş Sanat'ın yeni sezon programının Serhan Bali imzalı bir değerlendirmesi yer alıyor. Sanatında 45 seneyi geride bırakan ressam Balkan Naci İslimyeli de yeni sergisi 'Hatırlamak'ı Kitap Sanat'a anlattı.

  Daha fazla kitap daha fazla sanat daha fazla hayat...


   

  Etiketler: Kitapsanat
  

  EN ÇOK OKUNAN HABERLER

   Sayfa Başı