« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Daha diri kalarak istediğimizi aldık

Beko Basketbol Ligi play-off çeyrek final serisi 2. maçında ezeli rakibi Beşiktaş Cola Turka'yı 80-70 yenerek yarı finale yükselen Galatasaray Cafe Crown'da, başantrenör Oktay Mahmuti, karşılaşmanın son periyodunda daha güçlü bir performans ortaya koyarak sonuca gittiklerini kaydetti.

A.A.
SON GÜNCELLEME
Oktay Mahmuti, maçtan sonra düzenlenen basın toplantısında, çekişmeli maçlara sahne olan bir çeyrek final serisi olduğunu ifade ederek, Beşiktaş Cola Turka'yı mücadelesi nedeniyle kutladı.

Mahmuti şöyle konuştu:

“Her ne kadar seri 3-0 bitse de iki maçlık bir seri olsa da mücadele gücü yoğun, keyifli maçlar oldu. İyi basketbol oynandığını düşünüyorum. Sonuçta biz kazandık, devam ediyoruz. Ama hep söylüyorum, böyle keyifli bir basketbol ortamı için iki takım gerekiyor. Bu açıdan Beşiktaş Cola Turka takımını kutluyorum. Maça iyi başladığımızı düşünüyorum. İyi de oynadık maç boyunca. İlk devre çok boş atışlarımız vardı. İkinci devre savunmada daha iyiydik. Her ne kadar fark açılsa da o farkı kapatmaya çalıştık. Sonunda belki biraz daha diri kalarak, istediğimiz galibiyeti aldık.”

Bunları da Beğenebilirsiniz