« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Daha çabuk ol

Hürriyet Haber
SON GÜNCELLEME

Beşiktaşlı futbolculara gol çalışması yaptıran Feldkamp, kendisine ‘‘Kupa finalisti takımın başına geldi. Ne şanslı ve zeki adammış’’ diyen Toshack'a da ‘‘Buradan memnunsa kalsaydı, neden gitti’’ sorusunu yöneltti.

Tek tek ilgileniyor

Beşiktaş Teknik Direktörü Karl Heinz Feldkamp, Fenerbahçe maçı öncesi oyuncularının çok iyi çalıştığını ancak, temponun henüz çok yüksek olmadığını söyledi. ‘‘Futbolcuları tanımaya çalışıyorum. Onlarla tek tek ilgileniyor ve onların eksikliklerini gidermeye çalışıyorum’’ diyen Kalli'nin görüşleri şöyle:

Del Solar'ı beğenmedi

Futbolculara gol provası yaptıran Kalli özellikle Ali Eren ile uzun süre çalıştı. Amokachi'ye ceza alanı içersinde gol vuruşu yaptıran Alman hoca Nijeryalı oyuncudan dikkatli davranmasını isterken, ‘‘Ceza alanı içinde çok seri olmalısın. Çabuk hareket et’’ dedi. Del Solar'ın hareketlerini beğenmediğini de ifade etti.

Toshack'a yanıt

Feldkamp, Toshack'ın, ‘‘Kalli, Beşiktaş gibi bir takıma geldiği için çok şanslı’’ dediğini hatırlatması üzerine, ‘‘Toshack'ı hiç kimse Real Madrid'e zorla göndermedi. Bu onun kararıydı. Memnunsa kalabilirdi’’ diye konuştu. Kalli, Kurban Bayramı'nın önemini bildiğini ve herkesin bayramda dileğinin olmasını istediğini söyledi.CANLI SKOR CEBİNDE!

Cep telefonunuza Spor Arena uygulamasını gönderelim.

SMS GÖNDERİLDİ!

Cihazınıza özel bağlantı linki sms ile gönderildi. Lütfen smslerinize bakınız.

Bunları da Beğenebilirsiniz