Ege Haberleri

  Dağcılara yaz tatili

  İZMİR (DHA)
  27.07.2012 - 15:18 | Son Güncelleme:

  Konak Belediyesi Gençlik ve Spor Kulübü Dağcılık Kolu (KOBEDAK) sezonu partiyle kapattı.

  2011-2012 Sonbahar - Bahar Yürüyüş, Kamp ve Dağcılık Sezonunu başarı ile tamamlayan Konak Belediyesi Gençlik ve Spor Kulübü Dağcılık Kolu (KOBEDAK) üyeleri, Fuar İzmir Sanat Kafede verilen muhteşem bir kokteyl ile kutladı. Gecede kulübün kuruluşunun birinci yılını da kutlayan dağcılar, unutulmaz bir gece yaşadı. Geceye yoğun ilgi gösteren konuklar, geçtiğimiz günlerde lösemi hastalığına yakalanan bir izci çocuğun tedavi masraflarına katkıda bulunmak amacıyla yıl boyu doğada çektikleri fotoğraflardan oluşan bir sergiyi de beğeniye sundular.

  Kısa sürede 3 bin 500 üye sayısına ulaşan KOBEDAK'ın, en saygın dağcılık kulüpleri arasına girmeyi başardığını belirten yetkililer, “Gezilerimiz son derece keyifli ve eğlenceli geçiyor. Gelecek sezon sayımızın daha da artacağına inanıyoruz” dedi. Gecede sezon boyu etkinliklere en yoğun ilgi gösteren 20 kişiye teşekkür belgeleri verildi. Tüm etkinliklere katılan Semra Kendir ise teşekkür belgesinin yanı sıra çeşitli hediyelerle ödüllendirildi.
  Konak Belediye Başkanı Hakan Tartan, dağcılık ve oryantiring branşlarına ilginin giderek artığına dikkat çekerek, “Her geçen gün üye sayısı artan kulübün önümüzdeki sezon daha da güzel etkinliklere ev sahipliği yapacağına inanıyorum. Sevgiyle bir arada bulunan bu kocaman ailenin bir ferdi olmanın mutluluğunu yaşıyorum” dedi.
  Doğum günü pastasının kesilmesinin ardından konuklar, gecenin ilerleyen saatlerine kadar Grup Shadowband'ın şarkıları eşliğinde eğlendiler.

  Etiketler:
  

   EN ÇOK OKUNAN HABERLER

    Sayfa Başı