Spor Haberleri

« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Dadaş krallar gibi

Hürriyet Haber
SON GÜNCELLEME

Gurbetçiler, yeni sezon hazırlıklarını Almanya'da sürdüren Erzurumspor'u bağrına bastı. Teknik Direktör Sadi Tekelioğlu, ‘‘Lige iyi bir başlangıç yapacağız’’ dedi.

<ı>Neşeli kamp

Yeni sezon hazırlıklarının ikinci bölümü için Almanya'da bulunan Erzurumspor'un kampı neşeli başladı. Nürnberg kentindeki Holiday Inn Hotel'e yerleşen mavi beyazlıları gurbetçiler bağrına bastı. Teknik Direktör Sadi Tekelioğlu, futbolcuları sadece teknik, taktik, fizik kondisyon olarak değil, kafa olarak da lige hazırlayacağını bildirdi.

<ı>Hasret gideriyoruz

Erzurumspor'un dört büyükler gibi yurt dışında çok sayıda taraftarı olduğuna işaret eden Tekelioğlu, şöyle devam etti: ‘‘Gurbetteki Dadaşların hasretini gidermek ve onlarla köprü kurmak için burada iki hafta kamp yapacağız. Ayrıca futbolcularımızın büyük bir bölümü, yurt dışında kamp yapmayı gözünde büyütüyordu.

<ı>Ayrıcalık değil

Sadece zengin ve büyük kulüplere has bir ayrıcalık sanıyorlardı. Artık lige ısınan Erzurumspor, dişli bir ekip olduğunu ortaya koyacaktır. Başarılı olmak için her türlü önlemi zamanında alacağız. Genç kadromuz Almanya'da yapacağı hazırlık maçları ile lige iyice bilenecek.’’
Bunları da Beğenebilirsiniz