Spor Haberleri

« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Dadaş kenetlendi

Hürriyet Haber
SON GÜNCELLEME

‘‘Erzurumspor'u Birinci Lig'e çıkarana kadar neler çektiğimizi biz biliriz. Bazı futbolcular özgüvenini kaybetmiş’’ diyen tecrübeli teknik adam ekledi: ‘‘Sakarya maçına omuz omuza çıkalım ve kenetlenelim.’’

Futbolcular istekli

Erzurumspor teknik direktörlüğüne zorlu bir dönemde getirilen Sadi Tekelioğlu, herkesi tek yürek olmaya davet etti ve ‘‘Sakarya maçına, omuz omuza sahaya çıkalım’’ dedi. Sakaryaspor maçının hazırlıklarını sürdüren mavi beyazlıların istekli ve hırslı oluşları Tekelioğlu'nu sevindirdi.

Düşmeyiz

Erzurumspor'u 1.Lig'e taşıyan bazı futbolcuların özgüvenlerini kaybettiğine dikkati çeken Sadi Tekelioğlu, ‘‘Geçen sezon yakaladığımız o görkemli havaya tekrar kavuşacağız. Mavi beyazlı ekibi, 1. Lig'e çıkarmak için neler çektik onu biz biliriz. Şimdi düşmesine göz yumamayız’’ dedi.

Bilet fiyatları

Tekelioğlu sözlerini, ‘‘Yönetici, taraftar, medya, teknik yönetim ve futbolcu birlik ve beraberlik içinde olmalıdır’’ diye noktaladı. Öte yandan Sakaryaspor maçının bilet ücretleri kale arkası 1 milyon, kapalı tribün 2 milyon olarak açıklandı. Asbaşkan Sacit Bulucu, ‘‘Herkesi maça bekliyoruz’’ dedi.
Bunları da Beğenebilirsiniz