D-Smart’ta tek fiyat dönemi

Hürriyet Haber
22.04.2016 - 20:26 | Son Güncelleme:

TÜRKİYE’deki dijital platformlardan biri olan D-Smart, ‘Her Şey Dahil’ kampanyasını tüketicilere sundu.

Bu çerçevede D-Smart’a abone olanlar, ‘Aile Paketi’ ve limitsiz internet hizmetine her şey dahil, net olarak ayda 69 TL ödeyecek. Böylelikle faturalarda sürpriz fiyatlarla, ek ücretlerle karşılaşmanın önüne geçilmesi amaçlanıyor.

Kampanya kapsamında, abone olunan ilk ay D-Smart’lılara hediye edilirken, yalın internet ücreti (telefonsuz internet), iç kurulum bedeli, aktivasyon bedeli ve damga vergisi gibi ek bedeller de faturaya yansımıyor ve D-Smart’tan hediye ediliyor.

Böylece yeni aboneler kampanyaya ayın herhangi bir günü katılabiliyor ve ilk ay faturalarında hem ek kullanım bedelini (kıst bedeli) hem de damga vergisini görmüyor. Ulusal kanallar, yaşam, belgesel, müzik ve çocuk kanalları olmak üzere 46’sı HD 250’den fazla kanalın bir arada olduğu ‘Aile Paketi’ ve limitsiz internet hizmeti her şey dahil 69 TL’ye sunuluyor.

D-Smart Pazarlama Grup Başkanı Özlem Çitçi, “Bizden veya rakiplerden televizyon, internet gibi servisler alan çoğu müşterinin, faturalarında gördükleri ek ücretler yüzünden kafalarının karıştığını ve bunun ciddi bir memnuniyetsizlik yarattığını gördük. Bütün ek ücretleri hediye etmeye karar verdik. Hatta bununla da yetinmedik. Müşterimizin reklamlarda gördüğü fiyatla faturasında gördüğü fiyatın birebir aynı olmasını sağlamak için abone olduğu ayı hediye ediyoruz ve damga vergisi masrafını yansıtmıyoruz. Bu bizim uzun yıllardır fiyatlarımızda 99 kuruşlu rakamlar kullanmamak gibi örnekleri olan netlik ve şeffaflık stratejimizin yeni adımı” diye konuştu.EN ÇOK OKUNAN HABERLER

    Sayfa Başı