« Hürriyet.com.tr
MENÜ

D.Bakırspor'dan G.Saray'a özel tarife

Diyarbakırspor Yönetim Kurulu, olay çıkartmak isteyenlere fırsat vermemek için pazar akşamı oynayacakları Galatasaray maçının bilet fiyatlarını yüksek tuttuklarını açıkladı.

MUHARREM KONTAZ - DİYARBAKIR / DHA
SON GÜNCELLEME

Profesyonel Futbol Disiplin Kurulu'nun (PFDK) Gaziantepspor maçında çıkan olaylar yüzünden Kulüp Başkanı Çetin Sümer'e 30 gün, teknik direktör Ziya Doğan'a 2 maç, yönetici Suat Önen'e 30 gün, İsmail Yiğit'e 60 gün ve 10 bin lira, Turhan İlgin ve Salih Yavuz'a 67 gün ve 10 bin lira, kulübe de 55 bin TL ceza vermesinden sonra toplanan yönetim, bilet fiyatlarını belirledi.     

Yönetim, pazar akşamı saat 20.00'de oynanacak maçın biletlerinin yarın saat 14.00'de Everesett Turkcell Bayii'inde satışa sunulacağını açıkladı. Bilet fiyatları da kapalı A ve B tribünü 100 TL, VIP tribünü 200 TL, maraton tribünü 60 TL, kale arkası tribün biletlerinin ise 30 TL olarak belirlendi.

Yönetim, bilet fiyatlarının Fenerbahçe maçında yaşanan olayların yaşanmaması için yüksek tuttuğunu belirterek, "Bilet fiyatlarını ucuz tuttuğumuz taktirde, özellikle provakatörlerin önünü açıyoruz. Bunun önüne geçmek istedik" dedi.

 

CANLI SKOR CEBİNDE!

Cep telefonunuza Spor Arena uygulamasını gönderelim.

SMS GÖNDERİLDİ!

Cihazınıza özel bağlantı linki sms ile gönderildi. Lütfen smslerinize bakınız.