« Hürriyet.com.tr
MENÜ

D.Bakır'da Beşiktaş hazırlıkları

Diyarbakırspor gelecek hafta deplasmanda Beşiktaş ile yapacağı maçın hazırlıklarına başladı.

A.A.
SON GÜNCELLEME

Kulüp Basın Sözcüsü Suat Önen yaptığı açıklamada, Diyarbakırspor Kulübü olarak tüm Türkiye'nin Kurban Bayramını kutladıklarını ve bu bayramın her alanda barış ve huzur getirmesini dilediklerini söyledi. Bu haftayı maç yapmadan geçirmeleri nedeniyle bayramda futbolculara 2 gün izin verdiklerini bildiren Önen, takımın dün akşam toplanarak, gelecek hafta oynayacakları Beşiktaş maçının hazırlığına başladığını bildirdi.

Önen, ligin alt ve üst sıralarında büyük mücadele yaşandığını ve her takımın puan kazanmak için büyük çaba sarf ettiğini ifade ederek, şöyle dedi:

“Rakibimiz Beşiktaş lige iyi başlamamıştı. Ancak, son haftaların en formda ekibi diyebiliriz. Fakat son günlerde oynanan maçlar gösterdi ki puanlar sahada oynanmadan elde edilmiyor. Bu hırsla sahaya çıkıp, terimizin son damlasına kadar mücadele edeceğiz. Puana ihtiyacımız var. Emek harcanmadan hiç bir şey kazanılmaz. Bu ligde her takım, her takımdan puan alabilecek güçtedir.”

-KAZIM'A GEÇMİŞ OLSUN DİLEĞİ-

Önen, bu sabah Fenerbahçe'nin genç oyuncusu Kazım'ın trafik kazası geçirdiğini öğrendiklerini belirterek, “Diyarbakırspor camiası olarak Kazım'ın kaza haberinden büyük üzüntü duyduk. Kazım'ın sağlık durumunun iyi olması bizi sevindirdi. Kazım'a ve Fenerbahçe Kulübü'ne geçmiş olsun dileklerimizi iletiyoruz” diye konuştu.

CANLI SKOR CEBİNDE!

Cep telefonunuza Spor Arena uygulamasını gönderelim.

SMS GÖNDERİLDİ!

Cihazınıza özel bağlantı linki sms ile gönderildi. Lütfen smslerinize bakınız.

Bunları da Beğenebilirsiniz