Gündem Haberleri

GÜNDEM

  Cüzdan sandığı "torpil" elinde patladı

  A.A
  24.12.2014 - 10:26 | Son Güncelleme: 24.12.2014 - 10:25

  Adana'da, bir lise öğrencisi, cüzdan sanarak sahibine teslim etmek için yerden aldığı torpilin patlaması sonucu ellerinden ve gözlerinden yaralandı.

  Kentte bir öğrenci, motosikletli bir kişiden düşen ve cüzdan sanarak sahibine teslim etmek amacıyla eline aldığı torpilin patlaması sonucu ellerinden ve gözlerinden yaralandı. Merkez Seyhan ilçesi Meydan Mahallesi'nde arkadaşlarıyla yolda yürüyen Eyüp Ayrıç (18), motosikletle giden bir kişinin cebinden cisim düştüğünü fark etti.
  Cüzdan sandığı cismi sahibine teslim etmek için eline alan Ayrıç, elindekinin torpil olduğunu anladığı esnada meydana gelen patlama nedeniyle ellerinden ve gözlerinden yaralandı. Çevredeki vatandaşların yardımıyla Aşkım Tüfekçi Devlet Hastanesi'ne götürülen Ayrıç, hastanedeki tedavisinin ardından taburcu edildi. Olay gününü gazetecilere anlatan lise ikinci sınıf öğrencisi Ayrıç, "Arkadaşlarımla yolda yürürken, motosikletli birinden cüzdan düştü sandım. Teslim etmek için elime aldığımda torpil olduğunu fark ettim. Atmak istedim ama elimde patladı" diye konuştu.

  Etiketler:
  

   EN ÇOK OKUNANLAR

    Sayfa Başı